Bloomberg: загроза винного ембарго Росії обрушила грузинський ларі

Александер Нікольсон (Alexander Nicholson) — Грузинський ларі досяг рекордно низького рівня у вівторок, оскільки відносини між крихітним кавказьким народом і Росією погіршилися, повідомляє «Блумберг».

Росія має намір заборонити імпорт вина з Грузії і скасувала авіаперельоти в цю країну, погрожуючи двом ключовим джерел доходів колишньої радянської республіки. Відносини між двома країнами перебувають на низькому рівні через короткої війни 2008 року. Нинішні протести в Тбілісі спалахнули минулого тижня через припущень, що Росія чинить вплив на ситуацію в Грузії.

Ларі знизився на 0,7% до 2,8250 за долар у вівторок. Це один з найгірших показників серед валют у всьому світі в червні. Прибутковість за доларовим боргом країни в 2021 році підскочила на 17 базисних пунктів, досягнувши свого максимуму з початку березня — до 3,84%.

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.