FINRA вивчає діяльність своїх членів в області криптовалют

Саморегулівна організація брокерів-дилерів США звернулася до своїх членів з проханням надати інформацію, пов’язану з їх діяльністю в області криптовалют.

У нормативному повідомленні, опублікованому
у п’ятницю, Агентство з регулювання діяльності фінансових інститутів (FINRA) повідомило, що запитувана інформація буде доповнювати існуючі зусилля, спрямовані на «з’ясування ступеня її участі фірм-членів» в індустрії криптовалют.

Згідно з повідомленням, FINRA хоче знати, торгували чи планують компанії торгувати криптовалютами, приймати цифрові валюти від клієнтів, керувати об’єднаним криптовалютными інвестиційними фондами, участь у продажі квитків або пропонувати консультації з будь-якої пов’язаної з криптовалютами темі. Крім того, FINRA цікавлять і питання, пов’язані з майнингом або будь-яким іншим використання технології блокчейна». В організації заявили:

«До 31 липня 2019 року кожній фірмі рекомендується оновити свій Координатор з питань регулювання, якщо вона чи її асоційовані особи або філії розпочали або планують почати займатися новим видом діяльності, що стосуються цифрових активів, про яку не повідомлялося раніше».

Уповноважена Конгресом США у 2007 році, FINRA було включено в число саморегулівних організацій з повноваженнями схвалювати і контролювати брокерів-дилерів в країні.

Читайте также:
Герман Клименко: крипторубль зажадає від населення безглуздих витрат

Незважаючи на те, що нове нормативне повідомлення не є обов’язковим до виконання, воно демонструє, що існуючі зусилля FINRA спрямовані на ретельне вивчення її компаній-учасників на тлі зростаючої стурбованості «шахрайством та іншими порушеннями законодавства про цінні папери з використанням цифрових активів», – йдеться в повідомленні FINRA.

В минулому році організація опублікувала попередження роздрібним інвесторам про те, щоб вони діяли обережно, так як акції низки публічних компаній зросли після їх заяв про використання блокчейна і криптовалют.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.