Підсумки 12.07: ГПУ проти Добкіна, айсберг-гигантСюжет

Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

Росія спростила отримання громадянства для українців

Державна дума Росії прийняла поправки, які і виду на проживання для українців.

Тепер від жителів України вимагають тільки підписати заяву про відмову від українського громадянства. Раніше потрібно було отримати довідку в уповноважених органах України.

Від Антарктиди відколовся айсберг масою трильйон тонн

Від Антарктиди з коли-небудь зареєстрованих. Шельфовий льодовик Ларсена складався з трьох великих льодовиків – A, B і C. Зараз відколовся останній з решти – Ларсен C.

У вільне плавання вирушила брила льоду товщиною приблизно в 200 метрів і розміром близько шести тисяч квадратних кілометрів – у сім разів більше Києва, і масою приблизно один трильйон тонн.

ПриватБанк докапитализировали на 22,5 мільярда гривень

Міністерство фінансів України на 22,5 ммллмарда гривень.

У Раді підтримали звинувачення проти Добкіна

Комітет з питань регламенту Верховної Ради подання генерального прокурора Юрія Луценка на зняття недоторканності з народного депутата від Опозиційного блоку Михайла Добкіна. У той же час комітет визнав законними, але недостатньо обґрунтовані подання на затримання і арешт нардепа.

Читайте также:  У Миколаєві голову виборчкому збило авто

Кабмін виділив 50 мільйонів гривень на прибирання львівського сміття

Кабінет міністрів виділив Львівській обладміністрації 50 мільйонів гривень, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Кошти .

Росія підняла Чорноморський флот по тривозі

Росія в Криму та Чорному морі. В рамках перевірки боєготовності по тривозі в Чорне море вийшли російські протичовнові і мінно-тральні кораблі, були підняті берегові з’єднання флоту РФ.

Порошенко виступив за створення нового міністерства

Президент Порошенко направив у Верховну Раду .

“Хочу звернутися до Верховної Ради та уряду з дорученням проаналізувати можливість створення міністерства ветеранів, адже саме на їх прикладі повинні виховуватися майбутні покоління захисників Вітчизни”, – заявив глава держави.

Сюжети

Источник

Залишити коментар