Комбата ДНР Погодіна відпустили в Криму на свободу

Інші фігуранти справи про вбивство українського школяра також відпущені.

У Криму следсвенного ізолятора випустили колишнього командира батальйону ДНР Керч Вадима Погода, якого звинувачують у вбивстві підлітка на Донбасі. Про це пише російський блогер Олександр Тверській і адвокат Погода Гліб Глінка в Facebook.

“Вадим Погодін з батальйону Керч, розстріляв в червні 2014 року на сході України українського школяра Степана Чубенко (п’ять куль у голову, попередньо вибиті всі зуби) сьогодні опинився вдома. Його відпустили з СІЗО Сімферополя”, – зазначив Тверській.

Що стосується двох інших фігурантів у цій справі – один з них відпустили, місцезнаходження іншого невідомо.

Нагадаємо, 21 липня генпрокуратура .

Три роки тому Погодін командував батальйоном ДНР під назвою Керч і носив однойменний позивний. Він брав участь у боях у Слов’янську, Краматорську та Донецькому аеропорту.

За даними ЗМІ, Погодину інкримінують ряд тяжких злочинів: катування українських полонених і вбивство 16-річного футболіста з Краматорська Степана Чубенко.

8 травня минулого року вбитий Чубенко посмертно нагороджений орденом Народний Герой України. 21 листопада 2016 року в школі, де він навчався, відкрита меморіальна дошка.

Читайте также:  Подвійне ДТП на Волині: четверо загиблих

Погодін втік у Крим і був затриманий по лінії Інтерполу в Ялті 20 червня за підозрою у вбивстві і похижении людей, після чого його відправили в Симферопопьское СІЗО.

4 липня повідомлялося, що .

Источник

Залишити коментар