Кореспондент: проти Порошенка завели справу про держзраду з-за керченської інциденту

Україна переносить конфлікт на Азовське море

Державне бюро розслідувань України розпочало виробництво проти вищих посадових осіб держави за статтями про державну зраду і перевищенні службових повноважень. Відповідна інформація розміщена на сайті ГББ у вівторок, 21 травня.

«Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань 21.05.2019 за заявою Портнова Ст. внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про можливе вчинення службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в органах державної влади України, кримінальних злочинів, передбачених ст. 109 КК україни (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 111 КК (державна зрада) і 426-1 КК (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень)», — йдеться в повідомленні.

Мова йде про події 25 листопада 2018, пов’язаних із здійсненням переходу корабельною групою ВМС ЗС України з Чорного в Азовське моря в районі Керченської протоки.

Заява в ГБР напередодні подав Андрій Портнов, екс-заступник глави адміністрації колишнього президента Віктора Януковича. Про це він сам повідомив на своєму каналі в Telegram. У своїй заяві Портнов звинуватив Порошенка у ряді злочинів, що стосуються подій 25 листопада 2018 року.

Читайте также:
Підсумки 07.03: Зброя в шахтах і Клімкін в СШАСюжет

Нагадаємо, екс-соратник Януковича Андрій Портнов, який більше п’яти років тому покинув Україну, минулого тижня повернувся в країну. Після повернення він заявив, що «пора будувати і відновлювати».

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.