Криптовалютные біржі Японії повідомили про 5 944 підозрілих транзакцій за 2018 рік

Lid’Ok

Японські криптовалютные біржі повідомили про 5 944 підозрілих транзакцій за перші 10 місяців 2018 року, передає місцевий джерело Jiji Press, посилаючись на дані Національного поліцейського агентства країни (NPA).

Мова йде про період з січня по жовтень. Цей показник на 788% більше, ніж у попередньому періоді – раніше повідомлялося про 669 випадках за період з квітня по грудень 2017 року.

Поліцейське відомство вважає, що це пов’язано з тим, що в квітні 2017 року діяльність Агентства з фінансових послуг Японії (FSA) різко зростала, в слідстві чого криптовалютные біржі почали працювати у відповідності з правилами AML і KYC.

«Вже минув деякий час з моменту створення системи звітності, і вона була охоплена галуззю допомогою керівництва Агентства з фінансових послуг», – цитує офіційного представника NPA місцевий джерело Japan Times.

Затримка із збільшенням кількості звітів, що виникають після нового регулювання, що була подана на біржі, які знайомляться з новою системою звітності.

Закон FSA передбачає, що біржі повинні повідомляти про підозрілі транзакції спроби розправитися з випадками використання криптовалют в якості інструменту для сприяння незаконної фінансової діяльності.

Читайте также:
Президент CBOE впевнений у готовності ринку до запуску ETP биткоина

Варто відзначити, що транзакції в криптовалютах склали всього 1.7% від загальної суми підозрілих транзакцій.

За інформацією Japan Times, в NPA заявили, що за той же 10-місячний період було отримано 346 139 повідомлень про відмивання грошей та інших незаконних фінансових операціях. Більшість, за його словами, відбувалися через банки та інші фінансові установи.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: