Леді Гага вперше прокоментувала чутки про роман з Бредлі Купером

Співачка вирішила розставити всі крапки на “і”.

Після того, як в прокат вийшов фільм “Зірка народилася”, головні ролі в якому виконали Леді Гага і Бредлі Купер, громадськість заговорила про те, що між зірками виникли почуття. Більш того, західні ЗМІ раз натякали, що між співачкою та актором щось більше, ніж просто дружба. Та й самі знаменитості підливали масла у вогонь під час світських виходів. Однак коментувати, що між ними відбувається насправді, Леді Гага і Бредлі до останнього не наважувалися… І лише вчора під час шоу Джиммі Кіммела артистка вперше розповіла всю правду про роман з Купером.

“По-перше, соціальні мережі — це, відверто кажучи, санвузол інтернету. Люди побачили любов, і, вгадайте, що? Це те, що ми хотіли, щоб ви побачили. Це пісня про кохання. “Зірка народилася” — це любовна історія. Бредлі виступив режисером і автором всіх музичних сцен в тому числі. Я знала, що у нього було бачення того, як це має виглядати. Для нас обох зв’язок була дуже важлива. Коли ви співаєте пісню про кохання, ви хочете, щоб люди це відчули, повірили вам”, – говорить Гага.

Источник

Читайте также:
Гвінет Пелтроу вийшла заміж
Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: