На админгранице з Кримом “зникли” черги

Кримські власті повідомляють про кілометрових чергах українців, охочих потрапити на аннексированный півострів.

як свідчать веб-камери на адміністративному кордоні Херсонської області з півостровом, не такі масштабні, як повідомляють кримські влади.

З учорашнього вечора російські ЗМІ повідомляють з посиланням на ФСБ з Криму, що на контрольно-пропускних пунктах з боку материкової України вишикувалися кілометрові черги.

“Візуально найбільшу кількість автомобілів зазначається в пункті пропуску Чонгар з української сторони, тут більше 70 автомобілів. Це в основному туристи, які їдуть в Крим”, – говорили в ФСБ, відзначаючи, що українці стоять по 13 годин у чергах.

Сьогодні кримські власті оголосили, що Київ почав четверту блокаду Криму – туристичну.

Глава кримського міжнаціонального комітету РФ Заур Смирнов, посилаючись на “джерела з числа службовців держприкордонслужби України”, заявив, що прикордонники отримали вказівку перешкоджати українським туристам.

“Такі заходи продиктовані страхом того, що українці побачать реальну обстановку в Криму, де панує міжнаціональна злагода. Ми раді бачити українських туристів у Криму…, але спроба Києва блокувати поїздки своїх громадян нас не лякає, так як Крим не залежить від українського туриста”, – підкреслив чиновник.

Читайте также:  Підсумки 01.09: Біометрія на кордоні і пік госказныСюжет

Пізніше вдень багато російські ЗМІ випустили статті про те, як українська влада не пускають громадян відпочивати в Криму.

При цьому, такі видання як Звістки і Вести, випустили відеосюжети з кадрами довгих черг на в’їзді в Крим.

RT проілюстрував черзі на КПП Чонгар фотографією жителя Криму, яку він виклав в Instagram ще 14 червня.

Але якщо подивитися на трансляції з веб-камер, які встановлені на КПП Чонгар, Каланчак та Чаплинка, то черга в даний момент не доходить і до десяти автомобілів.

Однак за словами таксиста, який перевозив туристів з Херсонської області в Криму, з яким редакція зв’язалася, черги є, але не такі довгі, як описує ФСБ – на них йде до восьми годин.

Він зазначив, що доводиться займати чергу з 5-6 ранку, щоб за три години провести тих, хто в 9 годин приїжджає на поїзді з Києва.

Блокада Криму

Источник

Залишити коментар