ОБСЄ знайшла на Донбасі неотведенные гаубиці

Місія ОБСЄ виявила в ОРДО шість невідведених гаубиць.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ зафіксували в непідконтрольних владі районах Донецької області шість гаубиці “Гвоздика”. Про це йдеться місії станом на 19:30 3 липня, опублікованому 4 липня.

“Місія відзначила наявність озброєння, яке вона не змогла верифікувати як відведений, оскільки умови його зберігання не відповідають критеріям, передбаченим у повідомленні від 16 жовтня 2015 року. В контрольованих районах ДНР за (визначеними) координатами відведення СММ побачила шість 122-мм самохідних гаубиць 2С1 “Гвоздика”, – йдеться у звіті.

Також наголошується, що спостерігачі не змогли потрапити в два місця розміщення відведеного важкого озброєння на території підконтрольній ДНР з-за обмежень в області безпеки, але змогли побачити це озброєння з певної відстані.

Разом з тим, повідомляється, що, за доступними СММ даними повітряного спостереження, 26 червня було виявлено 14 бронетранспортерів, 8 з яких були помічені вперше, а також 21 військовий вантажівка поблизу міста Кальмиусское (в 42 км на південний схід від Донецька).

Читайте также:  Сподіваюся, не влаштують шоу: Продан заявив про повернення в Україну

Нагадаємо, раніше , яка рухалася біля кордону з Росією.

Загострення в Донбасі

Источник

Залишити коментар