ОБСЄ підрахувала вибухи на Донбасі за вихідні

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували понад 200 вибухів на Донбасі за вихідні.

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі зафіксувала понад 200 вибухів у Донецькій і Луганській областях за вихідні. Про це повідомляється в останньому місії, опублікованому на сайті ОБСЄ.

“У період з вечора 21 липня до вечора 22 липня Спеціальна моніторингова місія задокументувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, зокрема, схоже кількість вибухів (близько 75), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 70 вибухів). У період з вечора 22 липня до вечора 23 липня місія задокументувала збільшення порушень припинення вогню, проте схоже кількість вибухів (близько 70)”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в цей же період місія ОБСЄ задокументувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Луганській області.

“Все в контрольованій урядом України Попасній (69 км на захід від Луганська), у тому числі більше вибухів (близько 70), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (17 вибухів)”, – заявили спостерігачі.

Читайте также:  Цена на нефть превысила отметку в $50 за баррель

Нагадаємо, за даними ОБСЄ, і понад 260 поранені, що на 50% більше аналогічного періоду 2016 року.

Загострення в Донбасі

Источник

Залишити коментар