Рябошапка: завершити розслідування вбивства Гонгадзе малоймовірно

Рябошапка зазначив, що це одна з тих справ, де суспільству відповідь не сподобається.

Завершити розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і вийти на замовників зараз малоймовірно.

Про це заявив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка в інтерв’ю Даний час.

«Я вважаю, що дуже складно буде досягти процесуального результату і вийти на замовників практично через 20 років після скоєння злочину. Злочин розслідується 20 років різними прокурорами, заступниками прокурорів, багато чого було втрачено, багато було зроблено так, щоб потім нічого не можна довести. Звичайно, ми будемо намагатися фіналізувати розслідування щодо замовників. Але, чесно кажучи, це буде неймовірно складно. Малоймовірно. Розслідування справи про замовників триває», — заявив генпрокурор.

Читайте також:

Посольство США закликав розслідувати справи Гонгадзе і Шеремета

При цьому він зазначив, що це одна з тих справ, де суспільству відповідь не сподобається. У той же час Рябошапка підкреслив, що прокуратура не може просунутися далі, ніж зупинилося слідство.

«Іноді потрібно говорити суспільству, що тут, на жаль, ми не зможемо просунутися далі, ніж зупинилося слідство. Ну або ми можемо розслідувати ще 20 років. І годувати суспільство обіцянками», — додав він.

Читайте также:
В Одеській міськраді проходять обшуки - ЗМІ

Нагадаємо, 7 листопада 2019 року Верховний суд вдруге за місяць відклав розгляд справи про зміну вироку засудженому за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе Олексию Пукачу.

Читайте також: Петро Олещук Застій у справі про вбивство Шеремета. Що пішло не так

Олексій Пукач засуджений до довічного позбавлення волі. Після закінчення 20 років покарання він має право клопотати про помилування або скорочення строку позбавлення волі.

Георгій Гонгадзе зник у Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області був виявлений обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. У 2009 році в Київській області знайдено останки черепа, які за заявою Генпрокуратури, належать Гонгадзе.

22 березня 2016 у дворі церкви Миколи Набережного на Подолі в Києві відбулися похорони вбитого журналіста.

Читайте також:

Читайте также:
Підсумки 27.07: Хресний хід УПЦ, "хамські" санкцииСюжет
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.