СММ ОБСЄ підтвердила розведення сил в Петровському

ОБСЄ отримала повідомлення від двох сторін

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердила, що відведення сил і засобів в районі Петровського завершилося.

Про це йдеться на сайті і ОБСЄ.

12 листопада Місія отримала лист від збройних формувань з непідконтрольних України районів Донецької області з повідомленням про те, що вони завершили відведення сил і засобів з узгодженого ділянки розведення в районі Петровського.

Читайте також:

Розведення сил на Донбасі: у районі Петровського почалося розмінування територій

13 листопада СММ отримала дві вербальні ноти Міністерства закордонних справ України, в одній з яких повідомлялося про те, що Збройні сили України завершили відведення сил і засобів з узгодженого ділянки розведення в районі Петровського.

«Місія зафіксувала початок процесу розведення сил і засобів на ділянці розведення в районі Петровського незабаром після 12:00 (за східноєвропейським часом) 9 листопада, коли військовослужбовці Збройних сил України і члени збройних формувань разом зі своєю зброєю почали залишати свої позиції і виходити за межі ділянки розведення», — йдеться в повідомленні.

Читайте также:
Українця Балуха етапують у колонію в Керчі - Меджліс

Читайте також: Марія Золкіна Розведення військ: як влада помиляється

Нагадаємо, що українська сторона заявила, що на засіданні ТКГ були зняті всі перешкоди на шляху до зустрічі в нормандському форматі.

РФ назвала умовою проведення нормандської зустрічі розведення сил і засобів на Донбасі.

9 листопада в Петровському на Донбасі почалося розведення сил і засобів. Бойовики заявили, що повністю покинули район розведення сил біля населеного пункту Петровське.

Читайте також:

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.