В Адміністрації президента і ДУС засекретили інформацію про відвідувачів Порошенко – ЗМІ

На інформацію про відвідувачів накладено гриф “для службового користування”.

Глави АП і ДУС засекретили інформацію про відвідувачів Порошенко і Райнина

Андрій Товстиженко, ZN.UA

Адміністрація президента (АП) відмовила в наданні інформації щодо зустрічей президента України Петра Порошенка та голови АП Ігоря Райнина з представниками бізнес-структур, суддями, прокурорами, депутатами Ради в період з 15 грудня 2016 року по 14 січня 2017 року.

В АП пояснили це тим, що існує спеціальне спільне розпорядження Райнина і глави Державного управління справами (ДУС) Івана Куцика від 11 грудня 2015 року про порядок допуску до будівель Адміністрації президента, яким відомості про відвідувачів віднесені до інформації з обмеженим доступом, повідомили журналісти проекту “Схеми“.

Адміністрація Порошенко відмовилася надати інформацію про відвідувачів за те, що на неї накладено гриф “для службового користування”.

Радіо Свобода

Раніше журналісти проекту “Схеми” повідомили, що компанії Порошенка та Ігоря Кононенка купили у Злочевського газ на 100 млн гривень.

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.