В Україні від урагану постраждали 17 людей

Найбільше постраждалих – у Київській області.

В Україні з-за проливних дожів і поривів вітру 1 липня постраждали 17 осіб, йдеться в повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Сильні зливи, грози та шквальний вітер повалили 640 дерев, пошкоджено 260 покрівель житлових будинків, 11 господарських будівель і вісім загальноосвітніх шкіл.

Найбільше постраждалих в Київській області – вісім чоловік. У Баришівському районі пошкоджені шиферні та металеві покрівлі на 18 багатоповерхових житлових будинках, 202 приватних житлових будинках і сім загальноосвітніх школах, повалено 140 дерев.

У Черкаській області постраждали п’ять чоловік, у п’яти районах області пошкоджено покрівлі на восьми приватних будинках і восьми господарських будинках, повалено 138 дерев.

У Сумській області постраждали чотири людини, з них одна дитина 2013 року народження. В Сумах і п’яти районах області пошкоджено покрівлі на чотирьох приватних житлових будинках, повалено 43 дерева.

У Тернопільській області у Збаразькому районі пошкоджено покрівлі на двох приватних житлових будинках і трьох господарських будинках, повалено 80 дерев.

Читайте также:  У смертельному ДТП під Києвом постраждали четверо дітей

У Полтавській області – у двох районах (Лубенський та Оржицький райони) пошкоджено покрівлі на 14 приватних житлових будинках, повалено 225 дерев.

У Кіровоградська області – у двох районах (Новомиргородський і Новоархангельський райони) пошкоджено покрівлі на 12 приватних житлових будинках і на 1 загальноосвітньому закладі, повалено 14 дерев.

До ліквідації наслідків негоди від ДСНС було притягнуто 210 осіб особового складу та 45 одиниць техніки.

погода

Источник

Залишити коментар