Ветеран АТО Мазур повернувся в Україну

Ігор Мазур

З Польщі в Україну повернувся ветеран АТО Ігор Мазур з позивним Тополя, якого польські власті затримали за запитом Росії.

Про це в середу ввечері, 13 листопада, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«Завдяки чіткій та професійній роботі органів української влади — Офісу президента, дипломатів, народних депутатів, МВС, Національної поліції — Ігор Мазур (Тополя), повернувся в Україну», — написав він у Facebook.

Геращенко зазначив, що повернення українського військового стало можливим завдяки тому, що українське бюро Інтерполу вчасно подало пакет документів, що прямо вказувало на зловживання з боку РФ.

9 листопада Ігоря Мазура (позивний Тополя) затримали при перетині польського кордону на КПП Дорогуськ-Ягодин за запитом Росії в Інтерпол.

10 листопада Мазура відпустили на поруки уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової. Його перевели в генеральне консульство України в Польщі.

Читайте також:

Незламний Тополя. Що відомо про затриманого в Польщі Ігоря Мазуре, видачі якого домагається РФ

РФ звинувачує Мазура в участі у 1994-2000 роках у складі збройного формування у бойових сутичках з федеральними силами на території Чечні. У результаті нібито загинули і були тяжко травмовані кілька російських військовослужбовців.

Читайте также:
Відпочинок в русі. Україна має великий потенціал для активного туризму

Ігор Мазур — активіст, учасник Революції Гідності, в 2014-му році був керівником Правого сектору у Київській області та начальником штабу 24-ї сотні Самооборони Майдану.

Ігор Мазур є головним спеціалістом Офісу уповноваженого ВРУ з прав людини, помічником народного депутата України і має державні нагороди, отримані за участь у захисті незалежності та суверенітету України.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.