УНІАН: половина українців готові підтримати автономію Донбасу

Східна Україна: нічия земля

Майже половина українців підтримала рішення про надання автономії у складі України території Донбасу заради припинення вогню. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать презентовані на прес-конференції в Києві результати опитування, проведеного 13-19 червня центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременко.

За результатами опитування, 49,5% українців підтримали б рішення про надання автономії у складі України непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту на Донбасі (впевнені, що підтримали б 20,4% швидше підтримали б — 29,1%), не підтримали б — 30,7% (впевнені, що не підтримали б — 17,5%, швидше не підтримали б — 13,2%). 19,8% зазначили, що їм важко відповісти на це питання.

Опитування з 13 по 19 червня проводили центр «Соціальний моніторинг» і Український інститут соціальних досліджень ім. А. Яременко серед населення України віком від 18 років. Усього в дослідженні взяли участь 3013 респондентів. Стандартна похибка — 1,8%.

Читайте также:
Самий гучний ефір, секрети маркетингу і Ната Жижченко (ONUKA) про проблему сміття. 5 кращих подкастів Радіо НВ за тиждень - вибір редакції

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.