УНІАН: у Києві проспектах Бандери і Шухевича повернули радянські назви

Ситуація на Україні

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міської ради про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери і Романа Шухевича. Про це повідомляє кореспондент УНІАН.

Адвокат Дмитро Биловчук розповів, що у вівторок суд частково задовольнив позовні вимоги директора Інституту правової політики і соціального захисту Олени Бережної та двох громадських організацій, повернувши проспектах радянські назви Московський (проспект Бандери) і генерала Ватутіна (проспект Шухевича).

Разом з тим адвокат зазначив, що мотивувальну частину рішення суд не оголосив, тому він не знає, чим керувався суд, приймаючи таке рішення. У той же час він заявив, що як тільки отримає повний текст постанови, то оскаржить його в апеляційному адміністративному суді. Також адвокат додав, що поки що апеляційна інстанція не розгляне і не прийме рішення за даним позовом, рішення Окружного адміністративного суду Києва про повернення проспектах старих назв не набуде чинності.

Раніше УНІАН повідомляв, що депутати Київради підтримали перейменування вул. Івана Кудрі у Печерському районі на честь американського сенатора і одного України Джона Маккейна.

Читайте также:
Кабмін дозволив цілодобовий показ фільмів 18+ в Україні

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.