Запорука успіху: експерт Від пацанки до панянки розповіла про своєму гардеробі

Заступник директора Школи панянок у реаліті “Від пацанки до панянки” на Новому каналі Ірина Дюденко розповіла про свій гардероб.

Ірина Дюденко – модель з 13-річним досвідом, режисер-постановник дефіле і відомий український стиліст. Вона поділилася, що головними речами в її гардеробі є піджаки і брюки. Про це “Оглядачу” повідомила прес-служба Нового каналу.

Ірину рідко можна зустріти в джинсах. Як правило, вона віддає перевагу класичним штанів, які любить поєднувати з білими блузами.

Залог успеха: эксперт Від пацанки до панянки рассказала о своем гардеробе

Ірина Дюденко

“У мене є і широкі і вузькі штани з різних тканин різного кольору. Особлива любов також до білих блузках. Чоловік сміється, що з такою кількістю останніх в гардеробі я запросто могла б працювати медсестрою. Що стосується піджаків, то їх я взагалі вважаю запорукою успіху. Вони завжди доречні на переговорах, наприклад”, – зазначила Дюденко, додавши, що до вибору гардероба і купівлі нових речей ставиться дуже відповідально.

“Зараз я вже не роблю імпульсивних покупок. Раніше – так, що мені могло сподобатися, і це терміново потрібно було купити. Але з часом навчилася займатися своїм гардеробом, компонувати речі, збирати образи. Як стиліст розумію, що будь-яка річ повинна відповідати обраному образу, гармонійному для окремої особистості”, – підкреслила експерт.

Ірина Дюденко також акцентувала увагу на тому, що зовнішній вигляд повинен гармоніювати з особистісними характеристиками, способом життя і роботою.

Залог успеха: эксперт Від пацанки до панянки рассказала о своем гардеробе

Ірина Дюденко

“Я думаю, панянкою може бути і дівчина на каблуках, і дівчина в кросівках. Темп життя дуже швидкий, тому взуття і одяг повинні відповідати. Що стосується наших уроків у Школі панянок, ми намагалися навчити дівчат ходити на підборах, тому що більшість з них ніколи цього не робили. Підбори потрібні, щоб виробилися красива хода і постава. Але, найголовніше, вважаю, бути індивідуальною. Тому що бути як всі – нецікаво, це не робить жінку успішною”, – підсумувала стиліст.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
У Держдепі США може з'явитися українка: експерт пояснив, що це означає для України
У Держдепі США може з’явитися українка: експерт пояснив, що це означає для України

Пола Добрянськи може зрушити з мертвої точки процеси по Україні, вважає Небоженко Слідом за призначенням нового держсекретаря США в американському...

Закрыть