Зеленський: скажу Путіну, що Крим — це Україна

Президент України Володимир Зеленський під час можливої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в першу чергу підніме питання окупованих територій — Криму і Донбасу. Про це, як повідомляє УНІАН, Зеленський заявив в інтерв’ю німецькому виданню «Більд».

На питання журналіста про те, що він скаже Путіну під час першої особистої зустрічі, Зеленський відповів: «Почнемо з того, що Донбас і Крим — це Україна». Глава української держави переконаний, що Крим не втрачено Україною назавжди і скоро він повернеться.

«Крим — це Україна. І ми сподіваємося, що незабаром він повернеться. Я дуже люблю Крим. Я був там багато разів. Це унікальне місце на Україні з його природою і історією. Він завжди був і залишається частиною України», — підкреслив Зеленський.

Як повідомляв УНІАН, на спільній з президентом Франції Еммануелем Макроном прес-конференції в Парижі президент України Володимир Зеленський заявив, що його пріоритетом на посту є повернення світу на Україні.

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Читайте также:
"Втомилася читати цю брехню". Денисова прокоментувала відповідь РФ про стан Балуха
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.