Олександр ЯКОВЕНКО: «Багато питань до гри Соля»

Спеціаліст підбив підсумки поєдинку «Динамо» з «Олімпіакосом» у Лізі Європи (2:2)

Александр ЯКОВЕНКО: «Много вопросов к игре Соля»

Колишній футболіст київського «Динамо» Олександр Яковенко прокоментував нічию «біло-синіх» у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Олімпіакоса» (2:2).

«Зазначив б характер гравців «Динамо». Крім цього, хотів би сказати, що у другому таймі динамівці перегравали господарів. У першому таймі було видно, що команда входити в сезон, звикає до великого футболу, вливається в ритм після тривалої паузи.

А на другий тайм кияни вийшли і заграли швидше, включили швидкості і, думаю, при хорошому збігу обставин, могли цю гру виграти. Так, були помилки в обороні. Але це якісь незрозумілі помилки… Неясно, навіщо Бойко вибіг у другому таймі з воріт і фактично сам створив небезпечний момент.

Багато питань до гри Соля. По цій грі було абсолютно незрозуміло, яку роль він повинен виконувати на полі, і як його хоче використовувати Хацкевич. По тих фрагментах, які ми бачили, Сіль — гравець штрафного майданчика. «Динамо» грає в трохи інший футбол. З-за цього іспанець абсолютно втрачається на полі. Цікаво, чи зможе він взагалі адаптуватися до київського клубу? Чи зуміє перебудуватися і стати важливим футболістом «Динамо», — сказав Яковенко в ефірі каналу «Футбол 1».