О’ніл: «Протримайся ми 6-7 хвилин, Франція б запанікувала»

Спорт

Наставник збірної Ірландії підбив підсумки поєдинку проти Франції (1:2) в 1/8 фіналу Євро-2016

Головний тренер збірної Ірландії Мартін о’ніл прокоментував виліт своєї команди з Євро-2016. Ірландія в 1/8 фіналу поступилася Франції з рахунком 1:2.

«Природно, враховуючи хід матчу і наші пропущені голи, команда розчарована. При рахунку 1:0, протримайся ми ще шість-сім хвилин, а це багато, Франція почала панікувати. Але гравці виклалися без залишку, дорікнути не в чому.

Вилітати з турніру неприємно на будь-якій стадії. Нам протистояв дуже хороший суперник, можливо, головний фаворит ЄВРО, і треба було з ним битися. Ми чинили на французів тиск і до перерви вели в рахунку, відчували, що можемо виграти цей матч. Якщо проаналізувати кваліфікацію та фінальний турнір, виступили дуже добре. Звідси і розчарування.

Ми вклали в гру серце і душу, для нас це вже традиція. Молодь поступово дорослішає, тепер її черга вести збірну за собою. Вихід в 1/8 фіналу став досягненням, але заспокоюватися не можна.

Коноплянка не має права грати в «Севільї»

Турнір вийшов чудовим для гравців і, звичайно, для наших уболівальників. Вони здорово підтримували збірну у всіх чотирьох матчах і давали гравцям додаткову енергію.

Нас прекрасно підтримували на протязі всього турніру, починаючи з розминки перед [нашим першим] матчем зі шведами. Я пишаюся нашими уболівальниками, честь їм і хвала.

Футболісти чудово билися за збірну, але в кінцевому підсумку команди з топовими гравцями повинні перемагати. У Франції класна, чудова команда. Я бажаю їй успіху в матчах турніру», – заявив о’ніл.