Пляжний футбол: Альтернатива піднімається на друге місце!

У п’ятому турі Вищої ліги Чемпіонату Києва команда Валерія Чернева здобуває третю перемогу поспіль

У суботу в столичному Гідропарку пройшли два матчі 5 туру Чемпіонату Києва з пляжного футболу у Вищій лізі, після яких сенсаційна

«Альтернатива»

увірвалася на другу сходинку турнірної таблиці! Відразу відзначимо, що

зустріч за участю «Хіта» і «Гріффіна» була перенесена, так як гравці цих команд виступають у складі збірної України на Кубку Європи в Сербії.

Шикарну гру видали «Євроформат» і «Артур М’юзік», які показали справжній футбольний спектакль з безліччю небезпечних моментів і красивих голів. У музакантов Олексій Зубенко нагадав, хто кращий бомбардир Вищої дивізіону минулого сезону, забивши два голи після передач Микити Шклярука. Микита і сам відзначився, а ще Максим Ашихмін. У складі «ЕФ» теж були свої

герої – Максим Назаренко та Дмитро Войтенко також відзначилися дублями. 4:4 – підсумок основного часу і екстра-тайму, а значить все вирішувала серія пенальті. Героєм став голкіпер «Євроформату» Олександр Пославський, який потягнув удар

таблицю.

Чемпіонат Києва 2016. Вища ліга
5 тур. 25.06.2016

Євроформат 4:4 (4:3 пен.) Артур Мьюзік
Голи:
М. Назаренко,6,22; Д. Войтенко,8,31 – Ал.Зубенко,10,11; Н.Шклярук,27; М. Ашихмін,31

Продовжує дивувати «Альтернатива» – команда грає президента Валерія Чернева здобула третю поспіль перемогу і піднялася на чисте друге місце Вищої ліги! Тиждень назал «Альтерантива» обіграла «Гріффін» і «Артур М’юзік», а в суботу одолелеа «VIT» 2:0. У матчі першого кола «ВІТ»

впевнено обіграв своїх суперників 3:0, але у повторній грі «Альтернатива» вже виглядала набагато сильніше і впевненіше. Андрій Науменко в першому періоді і Микола Воронюк у другому забили по голу і принесли три очки в скарбничку біло-зелених.

VIT 0:2

Альтернатива
Голи:
А. Науменко,9; Н.Воронюк,32

Таким чином, після трьох перемог поспіль «Альтернатива» перемістилася на другу сходинку турнірної таблиці на відстань трьох очок від лідируючого

«Хіта». Правда у лідерів, як і у «Євроформату» за дві гри в запасі. У

Фатіх ТЕРІМ: «Настав час давати результат»

«Артур Мьюзик»

«Гріффіна» з однієї пропущеної зустрічі, так що визначають битви за дві путівки в золотий фінал ще попереду!