10 фактів про піхву, яких ви не знали. Спойлер: вагіна і вульва – не одне і те ж!

Кохання

2019 р. рік став знаковим для Британії – там відкрився перший в світі Музей вагіни. Головна мета, яку ставили перед собою куратори проекту – розвінчати найпопулярніші міфи про жіноче здоров’я. Відкриття такого музею – важливий крок назустріч зняття табуйованості з теми, про яку раніше не прийнято було говорити вголос.

З початку сексуальної революції в другій половині XX ст. вчені домоглися значного прогресу в дослідженні жіночої репродуктивної системи в порівнянні з уявленнями давньогрецьких вчених, які вважали матку окремо блукаючим органом, що викликають різні захворювання. Не стоїть на місці і просвітницька місія: вже у 1946 р. вийшов анімаційний фільм студії Дісней “Історія менструації”, в якому вперше вимовили слово “вагіна”. Сьогодні в школах проводять освітні уроки на тему інтимного здоров’я та сексуального життя, по телебаченню відверто говорять про гінекологічних захворюваннях, масово виходять в тираж книги, які докладно розповідають про геніталії.

Вульва надихає художників, фотографів, графіків і скульпторів на створення творів мистецтва, а маркетологи активно розкручують інтимну тему, привертаючи увагу покупців до своєї продукції (чого тільки варті нові свічки Гвінет Пелтроу під назвою “Пахне, як моя вагіна”, які були миттєво розкуплені після появи в інтернет-магазині). І незважаючи на все це, залишається величезна кількість людей (і серед них багато жінок), які мають досить туманне уявлення про здоров’я та фізіології жіночих статевих органів.

Неважливо, соромилися спитати чи не знали, де шукати інформацію на цю тему, просто читайте далі у цій статті ми розповімо, як має пахнути піхву і куди натиснути, щоб досягти жаданого вагінального оргазму.

Зміст
  1. 1. Піхву і вульва – не “Гога, він же Гоша”
  2. 3. Дівоча пліва – не обов’язковий атрибут невинності
  3. 4. Після пологів змінюється не тільки піхву, але і вульва
  4. 5. Піхву можна зміцнити, а вид вульви змінити
  5. 6. Клітор більше, ніж здається
  6. 7. І все-таки вона… існує!
  7. 8. Не тільки G, але і А
  8. 9. У піхви є запах (і це не запах троянд)
  9. 10. Справжній ПМС відчувають тільки 8% жінок
Читайте также:
Нас чекає чудовий буквальний світ, який вб'є любов

1. Піхву і вульва – не “Гога, він же Гоша”

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Кілька років тому британський скульптор Джеймі Маккартні представив світу примітну інсталяцію, якої він привласнив величну назву “Велика стіна вагін”. І, незважаючи на те, що Джеймі варто було б почитати перший пункт цієї статті, так як основу виставки склали 400 зліпків саме вульв (а не вагін), мета проекту була благородна: змусити жінок полюбити свою унікальність і не комплексувати, вишукуючи недоліки свого тіла. Цією виставкою художник хотів також присоромити косметологічні компанії, які користуючись невпевненістю дівчат, нав’язують їм непотрібні пластичні операції.

3. Дівоча пліва – не обов’язковий атрибут невинності

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Часи, коли цноту берегли, як зіницю ока, маючи намір подарувати її як безцінний дар єдиному коханому, а в першу шлюбну ніч під дверима спальні молодят працювала ціла свита родичів, бажаючи побачити простирадло з ознаками дефлорації, давно пройшли, залишивши після себе лише подив і співчуття всім дівчатам, які жили в той період. Наші сучасниці більш розкуті в цьому питанні і кожна вирішує самостійно, коли і з ким піти в перший раз по дорозі сексуальних насолод. Але деякі стереотипи про втрату цноти все-таки переслідують дівчат і в XXI ст. Пам’ятайте, що гімен (та сама пліва) у всіх різний: у деяких його немає зовсім, в інших він дуже еластичний (навіть після сексу залишається неушкодженим), у третіх цей шматочок сполучної тканини настільки ніжний, що може пошкодитися навіть під час верхової їзди або велопробігу.

4. Після пологів змінюється не тільки піхву, але і вульва

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Родовий шлях тому так і називається, що являє собою символічну дорогу до життя нового, маленької людини. Правда, після дітонародження ця дорога (тобто піхву) знаходиться не в кращому стані. Крім того, вагітність відбивається і на зовнішньому вигляді статевих органів. Гормони, що виробляються при вагітності, здатні змінити розмір і форму вульви: статеві губи можуть потемніти або опухнути. Під час пологової діяльності вагіна розтягується, а геніталії навіть розсікаються лікарями для успішного завершення процесу появи на світ малюка. Незважаючи на те, що піхва переносить під час пологів величезні навантаження і після має вельми пошарпаний вигляд, зазвичай, через невеликий відрізок часу, все приходить в норму. І вже через пару років задоволена жінка знову гупає в пологовий будинок, жертвуючи інтимної красою заради життя довгоочікуваного малюка.

Читайте также:
10 кращих поз для сексу, якщо у вас секс вперше з цим партнером

5. Піхву можна зміцнити, а вид вульви змінити

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Будь-зовнішній вигляд вульви, ширина і глибина вагіни вважаються нормальними, якщо не доставляють дискомфорт і незручності своєї господині. Але якщо у жінки є природжені особливості статевих органів або зовнішній вигляд геніталій заважає їй насолоджуватися інтимними стосунками, то сучасна пластична хірургія може запропонувати кілька варіантів, які допоможуть вирішити проблему і в подальшому дозволять жінці на всю безтурботно віддаватися всім видам пристрасного сексу. До речі, “підсилити хватку” під час парування можна, зміцнивши м’язи тазового дна. У 40-х роках минулого століття американський гінеколог Арнольд Кегель, переслідуючи мету вилікувати в першу чергу пацієнток з нетриманням сечі, розробив вправи, які сьогодні допомагають не тільки тим жінкам, у кого є медичні проблеми, але і всім, хто хоче стати майстерною коханкою в житті свого чоловіка.

6. Клітор більше, ніж здається

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Анатомічно “клітором” називають невеликий горбок, розміром з горошину, який захований під складкою шкіри, іменованої “клиторальным капюшоном”. Особливо ніхто з представників медичного світу не цікавився справжніми розмірами клітора до тих пір, поки в 2009 р. група французьких дослідників не створила тривимірну модель “джерела жіночого насолоди”. Тут-то і стало очевидно, що те, що постає чоловічому погляду під час кунілінгусу – лише вершина айсберга. Насправді, клітор – ціле пристрій, що нагадує за формою важіль, і досягає 10 см в довжину відчутною від верхівки до кінця того, що заховано всередині. Пов’язана така форма з тим, що під час вагітності статеві ознаки хлопчика і дівчинки приблизно до 12-го тижня схожі і являють собою т. зв. “генітальний горбок”. Далі продовжуючи свій розвиток в матці, горбок трансформується безпосередньо жіночий або чоловічий статевий орган. Так що у пеніса і клітора, як виявилося, багато спільного.

Читайте также:
Кращі секс-іграшки 2018 року! 10 феєричних новинок

7. І все-таки вона… існує!

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Як наполегливі мореплавці, бороздящие моря у пошуках незвіданих земель, працюють ночами турботливі чоловіки, намагаючись відшукати заповітну точку G і подарувати коханій незабутній оргазм. Виходить не у всіх і багато “шукачі” втрачають ентузіазм, вважаючи горезвісну точку вигадкою фригідних жінок. Та що гріха таїти, багато жінок також всерйоз не сприймають інформацію про наявність такої ерогенної зони, адже близько 40% з нас ніколи не відчували виключно вагінальний оргазм, без стимуляції клітора. І все ж, сексологи запевняють, що не варто зупинятися на шляху пошуку нових форм насолоди. Один із способів досягнення вагінального оргазму за допомогою стимуляції точки G – фингеринг. Вмілі пальці партнера допоможуть випробувати незабутні відчуття, після яких в існуванні заповітної ерогенної зони не залишиться ніяких сумнівів.

8. Не тільки G, але і А

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Точка G – не єдине джерело насолоди, захований глибоко в вагіні. Приблизно на 5 см вище точки G, між шийкою матки і сечовим міхуром, розташована точка А, яку часто називають “жіночою простатою”. Пошук ерогенних зон схожий на захоплюючий квест, який буде щедро винагороджений по його завершенню. Отже, щоб знайти точку А, введіть вказівний палець у піхву на 5-8 см, потім зігніть його догори, по напрямку пупка. Саме тут знаходиться точка G. З цього пункту просувайтеся вглиб приблизно на таку ж відстань. Ви зрозумієте, коли досягнете зони особливої чутливості. Якщо спроба не увінчалася успіхом, не хвилюйтеся, пробуйте ще раз, тільки тепер замість пальців використовуйте фалоімітатор або вібратор.

9. У піхви є запах (і це не запах троянд)

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Як не прикро це визнавати, але жіночі геніталії не виділяють аромат весняного луки, і скільки не їж ананасів за порадою сестричок Кардашьян, вагіна не буде пахнути ні фруктами, ні квітами. У піхви своя мікрофлора, яка населена корисними бактеріями, що підтримують здоровий рівень PH, тому вона має злегка мускусний, ні на що не схожий запах. До того ж, у кожної жінки він унікальний і може змінюватися в залежності від менструального циклу, дієти, годування груддю, менопаузи, лікування антибіотиків і т. д. Але вагінальні інфекції (дріжджі, бактерії, ІПСШ) впливають на мікрофлору піхви, тому якщо геніталії виділяють незвичний аромат, і все це супроводжується печінням, сверблячкою або нетиповими виділеннями – терміново записуйтеся на прийом до гінеколога.

Читайте также:
Топ-25 поз у сексі для запаморочливого оргазму

10. Справжній ПМС відчувають тільки 8% жінок

10 фактов о влагалище, которых вы не знали. Спойлер: вагина и вульва – не одно и то же!

Причина, по якій чоловіки щомісяця демонізують жінок, а жінки без докорів совісті пускаються в “зажори”, ридаючи під мелодраматичний серіал – насправді, фікція. Справжній передменструальний синдром – стан настільки важкий, що заважає жінці брати участь у повсякденному житті, а багатьом взагалі в цей період потрібне лікування гормонами або антидепресантами. Така важка форма ПМС є всього у 8% дівчат. Легкий або помірний передменструальний синдром супроводжує 20-30 % жінок, решта ж переносять менструації абсолютно безсимптомно. Жінки, які часто піддаються стресу, генетично схильні до депресії, включаючи післяпологову, повинні бути особливо уважні до свого здоров’я, так як саме вони найчастіше страждають від передменструального дисфорического розлади – важкої форми ПМС.

Піхва – невід’ємна частина жіночого організму. І не варто сором’язливо опускати очі при згадці про вагіні, боячись поставити запитання, почитати додаткову інформацію, замовчуючи важливі симптоми від свого гінеколога. Цей орган – джерело жіночої сили, він допомагає справити на світ нової людини, а також дарує нам незабутні відчуття кожну ніч. Тому не бійтеся піклуватися про своє піхву і дослідити всі ерогенні зони. За це воно віддячить вас довгими і незабутніми оргазмами.

Source
Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.