8 Березня: а секс буде?

На цю статтю мене наштовхнула дивна думка про те, що багато чоловіків, найчастіше саме вони, сприймають секс як синонім слова свято.

У Міжнародний жіночий день багато чоловіків хочуть догодити своїм або чужим жінкам і роблять все те, на що здатні лише на свята. У жінок їх не особливо багато – день народження і 8 Березня.

Деякі індивідууми миють посуд, дарують квіти, прибирають у будинку (якщо чоловік вже приручений і одомашнена) і, як виявилося, виконують всі бажання своєї коханої в ліжку. Генії поєднують це все ще й з подарунком.

При цьому мова не йде про щось надприродне, наприклад, про диких рольових іграх, БДСМ і т. д. Мова про те, що свято – це привід для позачергового сексу. І це жахливо!

Нашим чоловікам все-таки потрібні “червоні дні календаря”. Вони вносять у наше життя розміреність. При цьому жінки так створені, що можуть з будь-якого дня зробити свято, а ще з нічого створити скандал, капелюшок і салат. Так-так.

Подруги навперебій розповідають, що саме в день 8 Березня багато чоловіки нарешті цікавляться тим, чого і як хоче жінка, а от в інші їм якось не до цього.

При цьому деякі з моїх знайомих, родом з СРСР, де, як ми пам’ятаємо “сексу не було”, народжені в грудні, відкривають таємницю того, що були зачаті на 8 березня.

8 Марта: а секс будет?

Тобто знову виходить, що традиція “возлюбити ближнього” по святах не настільки вже й нова.

Більше турбує той момент, що свято, який повинен оспівувати гендерна рівність, самостійність і самодостатність жінки впирається в секс, в якому як би бере участь дві людини, якщо мова про традиційному коїтус. Найчастіше це чоловік і жінка.

А тут ще й чутки про те, що в 2019 році українцям 8 Березня не світить. Це ж що виходить, мінус вихідний, мінус можливість жінці отримати свій законний хороший секс, а не чорти що по буднях?!

Розпитавши своїх подруг, 80% я отримала відповідь “так”, на питання, “дарують” їм партнери на Міжнародний жіночий день секс. І майже всі опитані зізналися, що цей секс набагато краще звичайного.

Виявляється, чоловіки намагаються, знаходять зайві 20-30 хвилин в своєму графіку. При цьому довжина і якість статевого акту абсолютно не залежать від подарунка.

З численних статей, які закликають враховувати контекст восьмиберезневого сексу, я дізналася, що на його наявність впливає не тільки кількість випитого, але і якість, розмір і ціна подарунка.

Те, що секс давно продають і купують, про це я давно знаю, але те, що тепер його якість і наявність залежить від подарунка – для мене повний шок.

8 Марта: а секс будет?

Та й по своєму досвіду, і з почерпнутому від оточення, я все-таки не погоджуся з поважними ЗМІ.

За розповідями знайомих, дійсно бувають такі випадки, коли жінки нічого не чекають в цей день від чоловіка, спокійно приймаючи чергову гілочку мімози, не створюючи скандалу, так як знають, що ввечері їх чекає щось особливе. Іноді і не ввечері, а прямо з ранку.

Тому, я вважаю, що немає нічого поганого прокинутися вранці 8 Березня і, розбудивши коханого чоловіка, запитати у нього “А секс буде?”.

З наступаючим 8 Березня нас.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Прем’єра трейлера фільму “Фантастичні тварини 2”

Кіностудія Warner Bros. представила перший повноцінний трейлер фільму "Фантастичні тварини 2: Злочини Грін-де-Вальда". У цій картині Альбусу Дамблдорові належить зіткнутися...

Закрыть