Алана Мамаєва повідомила, що у Вікторії Боні була зв’язок з її чоловіком

5 грудня було винесено рішення про те, що Павло Мамаєв і Олександр Кокорін проведуть в СІЗО ще два місяці. Вікторія Боня стала учасницею ток-шоу «Прямий ефір», де публічно підтримала футболістів. Після цього Алана Мамаєва звинуватила провідну в інтимному зв’язку зі своїм чоловіком.

    Алана Мамаєва впевнена, що Вікторія Боня спала з її чоловіком

Вчора Тверський суд Москви продовжив арешт Павла Мамаєва, Олександру і Кирилу Кокоріним. Наступне засідання призначено на початок лютого 2019 року, а це значить, що святкові дні футболісти проведуть у СІЗО. Після оголошення вердикту на телеканалі «Росія 1» стартувало ток-шоу «Андрій Малахов. Прямий ефір», де гості, родичі, друзі та експерти ділилися думками про рішення суду. Вікторія Боня, як і багато інші присутні, намагалася підтримати футболістів і заявляла, що вони зовсім не такі погані люди, якими їх зараз намагаються показати в пресі. Надзвичайний інтерес веде до цієї історії насторожив багатьох інтернет-користувачів.

Одна з прихильниць Алани Мамаєвій, нещодавно звинуватила чоловіка в зрадах, вирішила поцікавитися в неї, навіщо Вікторія прийшла на ток-шоу.

«Вона з ним спала…» — коротко відповіла Алана. Обставини і час Мамаєва уточнювати не стала, цілком можливо, що це відбулося ще коли Павло був не одружений. Відтепер інтернет-користувачі з нетерпінням чекають, як на це гучне звинувачення відповість сама Вікторія, яка майже завжди реагує на те, що про неї говорять інші.

Источник

Залишити коментар