Американці не змогли запам’ятати ім’я Галь Гадот

Американці не змогли запам’ятати ім’я Галь Гадот

Ім’я ізраїльської моделі і актриси Галь Гадот, яка зіграла головну роль у фільмі “Диво-жінка”, і повернулася до образу супергероїні в картині “Ліга справедливості”, потрапило в США в десятку найбільш труднопроизносимых слів 2017 року. Таку статистику наводить телеканал CNN.

Стверджується, що в більшості випадків американці вимовляють ім’я актриси неправильно навіть у тому випадку, якщо його написання супроводжується транскрипцією. Серед інших слів, з якими американці не можуть впоратися, виявилися “Пхеньян (Pyongyang)”, “Намібія (Namibia)”, “Пуерто-Ріко (Puerto Rico)”, “атомний (nuclear)” та інші.

Нагадаємо, що фільм “Диво-жінка” став одним з найкасовіших кінопроектів 2017 року в Північній Америці, зібравши понад 400 мільйонів доларів. Доля “Ліги справедливості” виявилася значно гіршими: картина провалилася і в домашньому і в світовому прокатах.

Очікується, що Галь Гадот приступить до зйомок у продовженні “Диво-жінки” вже в першій половині 2018 року. Дія буде відбуватися в роки Холодної війни, а противниками американської героїні стануть радянські збройні сили. Реліз сиквела запланований на грудень 2019 року.

Читайте также:
Джеймсу Ганну запропоновано "Загін самогубців 2"

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.