Американська Сінематека нагородить Бредлі Купера

Американская Синематека наградит Брэдли Купера

Американська Сінематека прийняла рішення нагородити популярного голлівудського актора Бредлі Купера. Як повідомляє видання Deadline, урочиста церемонія відбудеться 29 листопада 2018 року.

“Американська Сінематека надзвичайно рада назвати Бредлі Купера 32-му лауреатом премії Cinematheque в цьому році. Бредлі Купер – це сучасний еквівалент кінозірок “золотого століття” Голлівуду – блискучий актор з безперечним талантом перевтілення”, – йдеться в заяві голови організації Ріка Микити. Стверджується, що правління Сінематеки одноголосно прийняло рішення про присудження нагороди Куперу.

Зазначимо, що премія Американської Сінематеки за традицією вручається за “великий внесок у розвиток кінематографа”. Його лауреатами в різні роки ставали популярні голлівудські актори, режисери, сценаристи і продюсери. Роком раніше її лауреатом була актриса Емі Адамс.

Нагадаємо, що Бредлі Купер триразовий номінант на премію Американської Кіноакадемії. Актор знімається у фільмах різних жанрів. У 2018 році шанувальники актора зможуть побачити його у новій версії мюзиклу “Зірка народилася”. Також він брав участь у створенні фантастичного бойовика студії Marvel “Месники 3: Війна нескінченності”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
В Украерорусі розповіли, що отримає Україна від угоди про спільний авіапростір з ЄС
В Украерорусі розповіли, що отримає Україна від угоди про спільний авіапростір з ЄС

Коли Україна підпише угоду про спільний авіапростір з ЄС, українські авіакомпанії отримають можливість необмежених польотів в країни ЄС, а також...

Закрыть