Американські збори “Чорної пантери” перевищили 600 мільйонів

Фільм “Чорна пантера”, який зняла студія Marvel продовжує просуватися вгору в рейтингу найуспішніших кінопроектів в історії американського прокату. На минулих вихідних його домашні збори перевищили 605 мільйонів доларів.

Це дозволило картині зайняти сьоме місце в загальному заліку. Найімовірніше, в результаті їй вдасться обійти найближчих конкурентів – фільми “Зоряні війни 8: Останні джедаї” і “Месники”, які фінішували в свій час з результатом 619 та 623 мільйони доларів, відповідно.

Нагадаємо, що на момент написання даної замітки “Чорна пантера” трималася в лідерах американського прокату п’ять вихідних поспіль. Це був перший випадок з часів виходу фантастичного фільму “Аватар”. Ні одному з дебютантів, в тому числі екранізації серії відеоігор “Tomb Raider: Лара Крофт”, яку представила глядачам студія Warner Bros., не вдалося випередити фільм Marvel.

Раніше відомий британський режисер Крістофер Нолан висловив припущення, що “Чорна пантера” зможе претендувати на головні нагороди Американської Кіноакадемії на церемонії, яка відбудеться в першій половині 2019 року. А студія Marvel вже приступила до підготовки до виробництва продовження картини.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Фільм “Дэдпул” випустять в Китаї

У китайських глядачів з'явиться довгоочікуваний шанс подивитися фільм "Дэдпул", заснований на популярній серії коміксів Marvel. Як повідомляє видання Variety, покази...

Закрыть