Андерлехт – Шахтар – 0:1: онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Дивитися онлайн трансляцію поєдинку на Факти ICTV у четвер, 17 березня, о 22.05.

Андерлехт: 1. Прото (к), 7. Нахар, 4. Мбоджи, 14. Нейтинк (26. Сілла, 78), 3. Дешахт, 8. Баджо (“(31. Тилеманс, 69), 16. Дефур, 10. Прат, 18. Ашампонг, 93. Езекіль (27. Хассан, 69), 99. Окака

Запасні: 33. Руф, 24. Хейлен, 11. Джурічіч, 17. Конте.

Шахтар: 30. П’ятов, 33. Срна (к), 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 17. Малишев, 11. Марлос (22. Едуардо 90+1), 74. Коваленко (18. Ордець, 88), 28. Тайсон (9. Дентіньо, 83), 19. Феррейра

Запасні: 23. Сарнавський, 7. Ньому, 10. Бернард, 21. Гладкий.

Попередження: Нейтник (12), Дефур (21), Дешахт (47), Езекіль (66), – Марлос (15), Кучер (36), Степаненко (82).

Вилучення: Мбоджи (86) – Кучер (84).

Гол: Едуардо (90+2).

Завтра Шахтар дізнається суперників по чвертьфіналу. Факти ICTV проведуть онлайн жеребкування о 14.00. Суперниками гірників можуть стати Ліверпуль, Брага, Атлетик, Севілья, Борусія Д., Спарта Прага і Вільярреал.

МАТЧ ЗАКІНЧЕНО.

90+2 ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Едуардо пробив між ніг Прото і приносить перемогу ” Шахтарю.

90+1 хв. ЗАМІНА. Едуардо змінює Марлоса.

88 хв. ЗАМІНА. Ордець змінює Коваленко.

Іван МІЛОШЕВІЧ: «Карпати мене обдурили»

86 хв. Мбоджи за грубий фол на Феррейрі отримує пряму червону.

84 хв. ЧЕРВОНА КАРТКА Кучеру. В Олександра вже було попередження, це друге.

83 хв. ЗАМІНА. Дентіньо змінює Тайсона.

82 хв. ЖОВТА КАРТКА. Степаненко отримує попередження.

80 хв. Тайсон класно приклався по м’ячу метрів з 20-ти. Прото дивом парирував удар бразильця.

78 хв. ЗАМІНА.Сілла замінить Нейтника.

74 хв. Пройшла інформація, що на матч може відвідати Президент України Петро Порошенко, який з робочим візитом зараз перебуває в Брюсселі.

72 хв. Аут вкинуть гірники. Поки господарі більше тиснуть на ворота Пятова.

69 хв. ЗАМІНА. Хассан змінює Езекіля, і Тилеманс виходить замість Мбаджи.

66 хв. Момент тачає Марлос – бразилець бив у дальню дев’ятку з 11 метрів не влучив у ворота…

66 хв. ЖОВТА КАРКТА. Езекіль за відмашку отримує.

65 хв. Кутовий заробляють гірники після удару Тайсона в ближній кут. Було небезпечно, але пробити не вдалося.

63 хв. Ще одну подачу зі свого флангу виконав Срна – вибили м’яч на кутовий господарі.

61 хв. Гірники провели хоршу атаку – Срна подавав – прямо в руки Прото.

В Голландії футболісти відзначили День святого Валентина з напівоголеними моделями (ФОТО, ВІДЕО)

60 хв. Ну зараз вже взагалі почали відверто фолити господарі. Два чистих фолу за кілька секунд. Правда, арбітр відреагував лише на один. Проб’є штрафний П’ятов.

58 хв. Дешахт йде в підкаті чисто в ногу Срні. Знову свисток арбітра мовчить!

55 хв. Окака сьогодні хамить на кожному кроці. Спочатку стрибнув на пальці руки Тайсону, а потім з-під тежка вдарив по нозі Малишева. Арбітр тупо ігнорує ці грубості.

54 хв. Ох, як пронесло Шахтар. Окака з гострого кута прострілював на 11 метрів, на щастя, ніхто не відгукнувся на передачу.

51 хв. Дешахт небезпечно подавав – проте до завершального удару у гостей справа не дійшла. Хоча було дуже небезпечно, адже на дальній штанзі було відразу двоє футболістів Андерлехта.

50 хв. Другу половину жвавіше розпочали гірники. Однак поки більше володіють м’ячем господарі. На своїй половині поля зустрічає Шахтар фіолетових. Дефур пробиває з-за меж штрафного – захисники вибили.

48 хв. Марлос накрутив на правому фланзі двох опонентів і пробив у ближній кут – вище воріт.

47 хв. ЖОВТА КАРТКА за відмашку Дешахту.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ

Статистика першої половини. Андерлехт – зліва, Шахтар – праворуч

Юрій Романенко: Журналісти прищепили українцям «пупоцентризм»

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧЕНО. АНДЕРЛЕХТ – ШАХТАР – 0:0

42 хв. Партнери вивели на ударну позицію Ісмаїлі, і бразилець зіграв бездарно – неточно пробивши у дальній кут.

40 хв. Ісмаїлі намагався щось створити з лівого флангу – заробив аут. Нічого небезпечного вичавити з цього стандарту не вдалося. І вже господарі перейшли в атаку.

37 хв. Подача – гірники відбилися і на підборі невдало зіграв Дешахт, пробив набагато вище воріт.

36 хв. ЖОВТА КАРТКА. Кучер зніс Ашампонга! Жовта і небезпечний стандарт!

35 хв. Зависокого подає Срна. Але варто відзначити рейд Тайсона, втік від опонентів, немов на мотоциклі.

32 хв. Непогано атакував Шахтар лівим флангом, і після удару Тайсона Прото рятує ворота.

28 хв. Знову подають кутовий футболісти Андерлехта. Слава Богу, що Дешахт затягнув з ударом, так і не зміг пробити по воротах. А могло бути дуже небезпечно. І відповідь Тайсона – в далекій шістці Прото забирає м’яч.

26 хв. Кутовий подали господарі – Мбоджи цього разу до м’яча не добирається.

24 хв. Небезпечну гру фіксують у Тайсона на половині поля Андерлехта.

22 хв. ГОООЛ. Андерлехт забиває, але арбітр його не зарахував. Фолив Мбоджи, коли забивав головою на Ісмаїлі.

20 хв. Ісмаїлі збив Прата. Небезпечний штрафний виконають фіолетові. ЗА РОЗМОВИ ЖОВТА КАРТКА ДЕФУРУ.

17 хв. Дешахт руками в голову вдарив Срну, а арбітр навіть попередження не показав.

15 хв. ЖОВТА КАРТКА Марлосу.

12 хв. ЖОВТА КАРТКА. Нейтнік заробив за зрив контратаки Шахтаря.

11 хв. Ашампонг подавав з лівого флангу до вільної зони м’яч приземлився в штрафному гірників. Другою хвилею пішли в атаку господарі, і небезпечний навіс Прата перехопив Ракицький.

9 хв. Небезпечний кутовий подали господарі – захист гірників зіграв надійно.

8 хв. Дефур зловив захисника гірників на помилці і в дотик пробив – на щастя – мимо воріт.

6 хв. Шахтар взяв м’яч під контроль і потроху намагається організовувати атаки. Поки все закінчується на підступах до штрафного.

4 хв. Судячи з усього, Андерлехт не збирається зі стартових хвилин штурмувати ворота гірників. Швидше, навпаки. Феррейра пробивав з гострого кута – вище воріт.

2 хв. Дуже спокійно розпочався матч. Поки команди не поспішають нагнітати ситуацію, перекочуючи м’яч на своїй половині поля або в центрі.