Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Неможливо не даті вільних зон Німеччині»

Гравець збірної України прокоментував матч Євро-2016 із Німеччиною

Гравець збірної України Артем Федецький прокоментував в ефірі «Великого футболу» матч групового етапу Євро-2016 зі збірною Німеччини:

«Думаю, в принципі непогана гра була. Звичайно, неприємно те, що програлі. Команда Німеччини — чемпіон світу. Особливо непоганим, мені здається, був перший тайм у нашому виконанні. У іншому десь трошки підсіли. Звичайно, більшість годині грати без м яча досить важко. Такі хороші гравці, як Тоні Кроос, Озіл, Гетце досить добре вскривають зони і атакують. А так, я думаю, нам не треба вішати ніс. Програвати неприємно, але попереду два матчі, все ще можна виправити.

Перший м’яч німці забили зі стандарту, а другий… Звичайно, пішли всі ва-банк, хотіли зрівняти рахунок, подача головою — обріз, контратака, 2:0. Думаю, жодна команда не зможе протягом усього матчу повністю закривати зони. Неможливо не даті вільних зон такій команді, як збірна Німеччина. Всі старалися і, незважаючи на суперника, були досить непогані моменти, які ми повинні були реалізовувати. Найголовніше — рухатися далі.

Зрівняли бі в кінці першого тайму — і другий тайм почали бі з чистого аркуша. За рахунку 0:1 намагалися гнути свою лінію. Чекали, що моменти будуть у іншому таймі. Шкода, що не реалізували моменти. Були хороші випади. Не вистачило, можливо, десь останнього пасу. Але нічого, це футбол».