Avicii покінчив життя самоуйбиством? Заява родичів діджея

Avicii покончил жизнь самоуйбиством? Заявление родственников диджея

Судячи з усього, близькі діджея впевнені, що він покінчив життя самогубством.

Кілька днів тому стало відомо, що знаменитий діджей Avicii був знайдений мертвим у Маскаті. Тіму Берлингу було всього 28 років, а тому його смерть для багатьох стала несподіваним ударом. Не тільки близькі та шанувальники тужать за діджею, але також його знамениті колеги. Перші дні після повідомлення про смерть Тіма близькі не надавали ЗМІ ніякої інформації про те, що саме послужило причиною настільки ранньої смерті. Однак їх недавню заяву трохи пролили світло на те, що трапилося.

Після офіційної заяви родичів Avicii багато хто впевнені, що діджей покінчив життя самогубством, так як останні роки не відчував себе щасливим і постійно хотів знайти спокій.

“Наш улюблений Тім був шукачем з тендітною творчою душею, яка прагнула знайти відповіді на екзистенційні питання. Він був успішним перфекціоністом і працював в шаленому ритмі, який привів до стресу. Переставши гастролювати, Тім хотів знайти гармонію і щастя, яке було неможливе без створення музики. Він боровся з думками про життя, сенс і щастя. Він більше не міг продовжувати. Хотів знайти спокій. Тім не був створений для машини бізнесу, в якій опинився. Любив своїх шанувальників, але уникав уваги”

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Бразильська інвестиційна компанія XP Investimentos вийде на ринок криптовалютный
Бразильська інвестиційна компанія XP Investimentos вийде на ринок криптовалютный

Згідно з повідомленнями, що надходять від бразильських ЗМІ, найбільша бразильська інвестиційна компанія XP Investimentos планує вийти на криптовалютный ринок і...

Закрыть