Барселона Ласса вольовою перемогою продовжує фінальну серію

Хет-трики Серхіо Лосано і Дієго ставлять «Мовистар Інтер» на коліна

Барселона Ласса волевой победой продлевает финальную серию

У важкому становищі напередодні третього матчу фінальної серії плей-офф перебувала «Барселона Класу». Дві поразки у Торрехон-де-Ардосе від «Інтер Мовистар» згідно статистиці фіналів футзальної Приклади зводили шанси каталонців на перемогу в чемпіонаті до нуля. Ніколи раніше жодна з команд, поступаючись 0:2 після двох матчів, не змогла виграти чемпіонат Іспанії. У далекому 1998 році «Талавера», програвши два матчі «Ель Посо Мурсії» в гостях, обидва домашні матчі виграла, але у п’ятій грі мурсийцы все ж домоглися перемоги – ось і все камбеки за історію Приклади. І все ж головний тренер «Барселони Класу» Марк Кармона не втрачав оптимізму: «Я бачив, як мої хлопці працювали протягом останніх днів, і нам потрібно максимально сконцентруватися на тому, щоб у четвер обов’язково домогтися перемоги». Не зайвим буде нагадати, що Кармона після 11-ти років роботи головним тренером залишає свою посаду, так що для нього настав той час, коли вже сьогоднішній матч «Барселони Класу» міг стати для нього останнім.

Що говорити, «Палау Блауграна» у четвер ввечері побачив феєричний матч. Таким він був у цілому, але каталонських любителів футзалу, звичайно ж, більше порадував його другий тайм.

А в перші 20 хвилин нічого не віщувало позитиву для «Барселони Класу». Команда Хесуса Веласко спокійно відбила стартові атаки каталонців, і на 5-й хвилині вже «Мовистар Інтер» став активніше підбиратися до володінь Пако Седано. На 7-й хвилині команди втратили по шансу відкрити рахунок, коли не забили Кардинал і Габріель. Але незабаром справу з забитими м’ячами зрушила з мертвої точки. Борха після сольного проходу пробив у поперечину, але м’яч вдало відскочив до Полі, який добив шкіряну кулю у сітку. Однак 0:1 на табло було всього лічені секунди – Дієго від лівої бровки найсильнішим ударом увігнав м’яч у дальній кут. Але і рівність було недовгим – потужний Кардинал продавив і Серхіо Лосано, і Батерию, вийшов по центру на ударну позицію – і в Пако Седано не було шансів. «Мовистар Інтер» не послаблював лещата тиску на каталонців, і на 14-й хвилині гостям вдалося розкішна комбінація. Почав її Ривильос, послідувала передача на Умберто, той обігрався з Лоло, і його влучний удар став логічним завершенням. «Барселона Класу» явно була в стані гроггі, і до перерви господарі відповіли лише двома неточними ударами Феррао. Особливо прикрим був промах у другому випадку, адже удар наносився по воротах, які необачно залишив Хесус Ерреро.

Як засвідчив початок другого тайму, гравці «Мовистар Інтера» належною мірою не відчули, що господарі вийшли на майданчик з абсолютно іншим настроєм. У першій же атаці «Барселони Класу» Дієго з двох метрів не зміг добити м’яч у сітку. Незабаром тільки штанга врятувала «Мовистар Інтер» після удару Серхіо Лосано. «Буйвол» ні в яку не хотів програвати, і на 25-й хвилині, обігравши захисника, чудово пробив у дев’ятку. А тут ще й Дієго підтримав Серхіо Лосано, і на 27-й хвилині після удару справа в ближній кут рахунок став рівним. Щоправда, в цьому епізоді не кращим чином зіграв Хесус Ерреро, але через пару хвилин і Пако Седано виручив господарів після удару Умберто з 10-ти метрів.

Можливо, гості й повернулися б в гру, але на 30-й хвилині Даніель порушив правила, отримав попередження, яке у бразильця було другим. Щоб реалізувати більшість, каталонцям знадобилося трохи більше хвилини, і це 4:4. Після таких бурхливих подій команди взяли паузу, під час якої Феррао пробив повз ворота з-за меж штрафного, а після удару м’яч від Підлоги Пако Седано дивом не закотився у сітку.

Ну, а ключовою у матчі стала 37-я хвилина. Невгамовний Серхіо Лосано пробив по воротах з 10-ти метрів, Хесус Ерреро відбив перед собою, але Дієго був тут як тут і «Барселона Класу» вперше у матчі вийшла вперед.

Хесус Веласко взяв тайм-аут, після якого Лоло вийшов п’ятим польовим. «Мовистаровцы», звичайно ж, дуже хотіли зрівняти рахунок, але «Барселона Класу» такий матч віддати вже не мала права. Крапку ж поставив Серхіо Лосано, який за 8 секунд до сирени точно пробив у порожні ворота з гострого кута.

6:4 – шоу має тривати, і четвертий матч у цій фінальної серії пройде в Барселоні, в суботу 18 червня.

Перший матч 2:6, другий матч 3:5

Дієго (9,27,37), Серхіо Лосано (25,31,40) – Полу (9), Кардинал (10), Умберто (14,29)