Барселона Ласса вже у фіналі і чекає свого суперника

Сейв Хесуса Ерреро в серії пенальті рятує «Мовистар Інтер» від вильоту – все вирішиться в третій грі

Барселона Ласса уже в финале и ждет своего соперника

На матч проти «Барселони Класу» керівництво «Магны Гурпеа» вирішило змінити свій домашній зал в Ирурсуне на більш містку арену «Anaitasuna», що у місті Памплона, що вміщає 2500 глядачів, і наваррские любителі футзалу не підкачали – на грі був аншлаг. Господарі паркету дуже намагалися порадувати своїх фанатів, і з перших же хвилин швидко взялися за справу, прагнучи повести в рахунку. На 2-й хвилині Пако Седано відбив небезпечні удари Рафи Усіна і Арасы, так і в подальшому голкіперу каталонців було не до відпочинку. Підопічні Марка Кармона змушені були покладатися лише на контратаки та стандарти, і на 5-й хвилині ледь не відкрили рахунок, але Вільде після передачі Айкарді при розіграші ауту пробив поруч зі штангою.

Тим часом, наваррцы не давали спокою Пако Седано. На 8-й хвилині Рафа Усін після передачі Хаві Эсеверри зі штрафного пробив поруч зі штангою, і тут же сам Эсеверри з дуги завдавав потужного удару, але знову воротар був на висоті. Відчувши, що так і до біди недалеко, «Барселона Класу» відсунула гру від своїх воріт, але як і раніше грала другим номером. На 12-й хвилині після контратаки «3 в 2» Вільде зобов’язаний був забивати, але після передачі Серхіо Лосано пробив мимо воріт. Саме з цього моменту гості щільно взяли ініціативу в свої руки, так що, гол, забитий на 15-й хвилині, був логічним. Габріель з кутового зробив передачу на Феррао, і той ударом в дотик не залишив шансів Асьеру.

Валерій ЛУЧКЕВИЧ: «Будемо намагатися грати за всю країну»

Так «Барселона Класу» повела в рахунку, але через хвилину гості сіли на 5 фолів. Довелося у відборах грати дуже акуратно, і у наваррцев знову з’явилися шанси. Небезпечний удар Рафи Усіна відбив Пако Седано, явно зловив кураж. А незадовго до перерви голкіпер каталонців знову блиснув, не давши відзначитися капітану «Магны Гурпеа» Хаві Эсеверри.

Другий Тайм почався з виходу Рафи Усіна один на один з Пако Седано, але і ця дуель залишилася за воротарем. Незабаром і у Асьера представився шанс показати себе у всій красі – Феррао на квадратному метрі розібрався з двома захисниками, але один в один не пробив воротаря. А незабаром можна було спокійно говорити, що «Барселона Класу» повністю переключилася на збереження свого мінімального переваги. Моментів біля воріт «Барселони Класу» практично не стало, і лише на 30-й хвилині трибуни ледь не зірвалися з місць, але удар Сальдисе прийняла на себе поперечина.

Каталонці терпляче чекали на свій шанс в контратаці, коли ж на 31-й хвилині вийшла можливість втекти «3 в 1», Вільде, Лін і Айкарді не могли не вичавити з цього моменту всі 100 відсотків. «Барселона Класу» повела вже в 2 м’ячі, але найважливіше – з гравців господарі була вибита впевненість, що щось можна змінити. З 36-ї хвилини «Магна Гурпеа» почала грати з п’ятим польовим, яким спочатку виходив Араса, а потім Віктор. Вже на 40-й хвилині удар відчаю Рафи Усіна не без везіння приніс господарям результат – м’яч від ноги Саада Ассиса влетів у ворота.

Зозуля показав, що купив за медаль Ліги Європи (ФОТО)

До сирени залишалося 50 секунд, Марк Кармона взяв тайм-аут, після якого гості дочекалися помилки наваррцев при розіграші п’ятого, і Вільде, як не намагався Віктор врятувати ворота, забив третій м’яч, після якого «Барселона Класу» могла спокійно святкувати свій вихід у фінал плей-офф. Між іншим, перший за останні три роки.

А ось суперник каталонців визначиться тільки в неділю. У другому півфіналі «Мовистар Інтер» зміг взяти реванш у «Пальми Футзал», точніше пробивши післяматчеві 6-тиметровые удари. Основний і додатковий час у Пальмі не виявило сильнішого, а в лотереї все вирішив сейв голкіпера «Мовистар Інтера» Хесуса Ерреро, який відбив удар Вадильо. Всі інші удари футболісти обох команд виконали без промаху, а вирішальним став точний удар Кардинала.

Отже, 5 червня у Торрехон-де-Ардосе «Мовистар Інтер» і «Пальма Футзал» зіграють третій матч, тоді і дізнаємося, які дві команди поведуть суперечка за титул чемпіона Іспанії.

Плей-офф чемпіонату Іспанії з футзалу. 1/2 фіналу. Другі матчі

2 червня

«Магна Гурпеа» (6) – «Барселона Ласса» (2) – 1:3 (0:1). Рахунок у серії 0:2

Перший матч 0:3

Рафа Усін (40) – Феррао (15), Айкарді (31), Вільде (40)

Шок: форвард ЦСКА симпатизує російської армії (ФОТО)

«Пальма Футзал» (4) – «Інтер Мовистар» (1) – 2:2 (1:2, 2:2). Пенальті 2:3.

Рахунок у серії 1:1

Перший матч 3:2

Таффі (3, 30-з пенальті) – Рафаель (6), Даніель (14)
Пенальті: Вадильо (0:0, воротар), Ривильос (0:1), Піцарро (1:1), Даніель (1:2), Таффі (2:2), Кардинал (2:3)