Бен Аффлек кинув модель Playboy

Бен Аффлек відмовився від романтичної згідно з моделлю Playboy Шоной Секстон. Як стверджує видання People з посиланням на оточення актора, він вважав за краще зосередитися на черговому етапі боротьби з пияцтвом, сім’ї, а також нових проектах.

Примітно, що звістка про розірвання прийшло всього через пару днів після того, як сама Секстон опублікувала на своїй сторінці в Instagram підбірку фотографій, які закарбували її і Бена Аффлека на відпочинку в Монтані. Що стало причиною розставання, невідомо.

Перше побачення Аффлека з Секстон відбулося 16 серпня 2018 року всього за два тижні до того, як актор потрапив в наркологічну клініку з важкою алкогольною інтоксикацією. Зазначимо, що в той момент, коли колишня дружина Аффлека Дженніфер Гарнер везла його в клініку, його нова пасія продовжувала розважатися на пляжі.

Курс лікування Бена Аффлека тривав 40 днів. Після його завершення актор звернувся до своїх прихильників з подячним посланням. “Ваша сила надихає і підтримує мене в такій мірі, що я взагалі не уявляв, що це можливо. Це допомагає зрозуміти, що я не самотній. Я нагадував собі: якщо є проблеми, отримання допомоги є ознакою мужності, а не слабкості або невдачі”, – заявив він.

Читайте также:  Джей Джей Абрамс готовий зняти пріквел "Ігри престолів"

Источник

Залишити коментар