Бернд ШТОРК: «Так програвати прикро вдвічі»

Угорщина могла зрівняти рахунок у поєдинку з Бельгією, але отримала підсумкові 0:4

Головний тренер збірної Угорщини Бернд Шторк поділився враженнями про поразку від Бельгії (0:4) в 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Дуже важко аналізувати матч, коли твої гравці тільки що поступилися з рахунком 0:4. Те, як саме програли, образливо удвічі. По-перше, хочу привітати Бельгію з виходом у чвертьфінал. Я був не дуже задоволений у першому таймі, оскільки ми пропустили після стандарту. Діяли не настільки сміливо і компактно, як в попередніх іграх, позначився, напевно, брак впевненості.

У перерві сказав гравцям, що необхідно бути амбітніші і створювати більше моментів. Ми були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але як тільки я захотів ризикнути, бельгійці забили другий м’яч. Продовжили шукати щастя в атаці, в результаті чого почали з’являтися вільні зони в обороні.

І все-таки хочу привітати свою команду з хорошим виступом на ЄВРО. Показали пристойну гру і можемо більше не озиратися назад, а дивитися в майбутнє. Тепер треба добре попрацювати у кваліфікації чемпіонату світу. Мені здається, ми можемо добитися відмінних результатів», – зазначив Шторк.

Динамо – Манчестер Сіті: онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів.