Бізнес — Владу, квартира — дочки: як Дакота і Соколовський ділять майно

Пару місяців тому Рита Дакота оголосила, що розлучається з Владом Соколовським. Артистка дала зрозуміти, що переживає із-за того, як буде поділено спільно нажите майно.

    Влад Соколовський і Рита Дакота владнали питання з розділом майна

У середині серпня 28-річна Рита Дакота і 27-річний Влад Соколовський повідомили про те, що розлучилися. Співачка дізналася про численні зради чоловіка і не знайшла в собі сил пробачити його. В кінці вересня випускники «Фабрики зірок-7» почали переговори про розділ майна. Всупереч стереотипам, знаменитості не стали сваритися на цьому грунті, а мирно про все домовилися. «Від себе можу сказати: спасибі Риті й Владу, що в юридичних питаннях пішли один одному на зустріч», — написала тоді адвокат Катя Гордона на своїй сторінці в Инстаграме.

5 жовтня інсайдери з близького оточення селебов докладно розповіли про те, що і кому з них дісталося.

«До “Жаровні” (мережа гриль-барів) Рита більше ніяк не відноситься, вона сама вийшла з цього проекту, можливо, ще до офіційного розірвання шлюбу з Соколовським. Також вона тепер не займається школою здорового способу життя “Дружу з тілом”, в яку вклала багато часу і сил», — поділився інформатор з тижневиком «СтарХит». Анонімне джерело також розповів, кому дістанеться загальна квартира, за яку Соколовський і Дакота тільки нещодавно виплатили іпотеку. Знаменитості вирішили переоформити нерухомість на маленьку дочку Мію.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: