“Болотну тварь” знімуть з рейтингом R

За твердженнями сценариста Гарі Добермана, майбутній серіал потокового сервісу компанії DC Entertainment "Болотна тварь" буде мати рейтинг R, завдяки творчій свободі, яку платформа надає його творцям. Слова Добермана цитує видання ComingSoon.

"Ми завжди мали намір зробити "Болотну створіння" в максимально жорсткому R і піднести у всій красі насильство, всякі дорослі теми і зробити серіал як можна більш страшним, - зокрема сказав Доберман. – Оскільки ми готуємо серіал "під дахом" потокового сервісу DC Entertainment, ми відчували, що нас прямо підштовхували до цього, хоча, ми і без них були готові зайти так далеко, як тільки можна. Ми черпали натхнення в коміксі Алана Мура. Фанати цієї серії знають, що комікс досить дивний і страшний. І ми хотіли дотримуватися цього стандарту, стандарту, заданого Муром у 80-х. І хлопці роблять щось неймовірне з костюмом Болотній тварі. Персонаж буде виглядати приголомшливо, не як "людина в костюмі", як то було у фільмі і інших телешоу".

Виконавчим продюсером потенційного серіалу, присвяченого антигерою, створеному Леном Вейном та Берні Райтсоном, призначений Льон Уайзман. Він же зніме пілотну серію. Марк Верхайден і Гарі Доберман напишуть сценарій і виступлять шоураннерами. Джеймс Ван є виконавчим продюсером шоу. Кількома днями раніше Крістал Рід була затверджена на роль Еббі Аркейн.

Читайте также:  Заявницю Харві Вайнштейна звинуватили в сексуальних домаганнях

Источник

Залишити коментар

Adblock detector