Колишня коханка Ніколаса Кейджа звинуватила його у знущаннях

Колишня коханка Ніколаса Кейджа звинуватила його у знущаннях і зажадала судового захисту від дружини актора. Як повідомляє видання The Wrap, відповідні документи були представлені суду від імені якоїсь Вікі Парк.

За словами позивачки, яка полягала в любовному зв’язку з актором з літа 2017 року, описаний інцидент стався 20 вересня 2018 року під час фестивалю у Відні. Вона стверджує, що Кейдж перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. “Я обізнана про його алкогольної залежності, депресії і психічних захворюваннях, оскільки його мати також в даний час все ще знаходиться в психіатричній лікарні”, – заявила Парк у своїй петиції.

Вона також зажадала судового захисту від дружини актора Еліс, яка нібито “переслідує її в соціальних мережах” в зв’язку з чим “вона вже побоюється виходити з будинку”.

Сам Ніколас Кейдж і його дружина категорично відкидають всі звинувачення. Нагадаємо, що Еліс і Ніколас Кейдж розлучилися в січні 2016 року, однак на момент написання даної замітки їх розлучення так і не був оформлений юридично. Шлюб, який був зареєстрований в 2004 році, у пари народився син, якого нарекли Кал-Елом.

Читайте также:  Зірка "300 спартанців" може стати новим Бетменом

Источник

Залишити коментар