Колишня коханка Ніколаса Кейджа звинуватила його у знущаннях

Колишня коханка Ніколаса Кейджа звинуватила його у знущаннях і зажадала судового захисту від дружини актора. Як повідомляє видання The Wrap, відповідні документи були представлені суду від імені якоїсь Вікі Парк.

За словами позивачки, яка полягала в любовному зв’язку з актором з літа 2017 року, описаний інцидент стався 20 вересня 2018 року під час фестивалю у Відні. Вона стверджує, що Кейдж перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. “Я обізнана про його алкогольної залежності, депресії і психічних захворюваннях, оскільки його мати також в даний час все ще знаходиться в психіатричній лікарні”, – заявила Парк у своїй петиції.

Вона також зажадала судового захисту від дружини актора Еліс, яка нібито “переслідує її в соціальних мережах” в зв’язку з чим “вона вже побоюється виходити з будинку”.

Сам Ніколас Кейдж і його дружина категорично відкидають всі звинувачення. Нагадаємо, що Еліс і Ніколас Кейдж розлучилися в січні 2016 року, однак на момент написання даної замітки їх розлучення так і не був оформлений юридично. Шлюб, який був зареєстрований в 2004 році, у пари народився син, якого нарекли Кал-Елом.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Апарат MASCOT успішно завершив роботу на астероїді Рюгу
Апарат MASCOT успішно завершив роботу на астероїді Рюгу

Зонд MASCOT (Mobile Asteroid Surface Scout), приземлився на Рюгу два дні тому, вже завершив свою місію, успішно відправивши зібрані дані...

Закрыть