Людині-павуку заклеїли рот на вимогу Таноса

Человеку-пауку заклеили рот по требованию Таноса

Студія Marvel почала промо-акцію під назвою “Танос вимагає твого мовчання”, покликану переконати первыч глядачів фільму “Месники 3: Війна нескінченності” утриматися від спойлерів у своїх коментарях в соціальних мережах.

Студією був випущений спеціальний відеоролик, у створенні якого взяли участь виконавці головних ролей Кріс Претт, Роберт Дауні мл. Том Холленд, Дейв Батіста, Марк Руффало та інші.

В той час, як інші актори говорили про необхідність зберігати мовчання, виконавець ролі Людини-павука з’явився в кадрі з заклеєним скотчем ротом. Цілком ймовірно, це сталося після того, як Холленд в передачі американського телеведучого Джиммі Кіммела, розмірковуючи про фіктивних сценаріях картини, докладно описав одну з реальних сцен фільму.

Раніше учасники проекту зізнавалися, що рівень секретності на зйомках “Месників 3” був безпрецедентний. Ніхто з них не читав повністю сценарій картини. Всі отримали лише його частини, що стосуються тільки їх персонажів, інше виявилося чистої дезінформацією.

Фільм “Месники 3: Війна нескінченності” стартує в Росії з 3 травня 2018 року, на тиждень пізніше, ніж у Північній Америці, де від нього чекають нових касових рекордів.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
В уряді розповіли, з чого почнуть Велику кільцеву дорогу навколо Києва
В уряді розповіли, з чого почнуть Велику кільцеву дорогу навколо Києва

Створена робоча група з питань будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва за участю представників профільних відомств і місцевої...

Закрыть