Чемпіонський хід Челсі, довгоочікувані перемоги Евертона і Мансіті

Sport.ua розповідає про кращі поєдинки 16-го туру англійської Прем’єр-ліги

Чемпионский ход Челси, долгожданные победы Эвертона и МанСити

«Евертон» дотискає в ендшпілі «Арсенал»

Нарешті команда Рональда Кумана перервала безвиграшну серію у Прем’єр-лізі, яка тривала півтора місяця. Довгоочікувану перемогу «Евертон» здобув в домашній зустрічі з «Арсеналом». «Канонірам» необхідно було вигравати у звітному поєдинку на «Гудісон Парк», оскільки важливо було зробити невеликий очковий доробок напередодні куди більш важливого і принципового недільного поєдинку з «Ман Сіті» на «Этихаде», де «Арсенал» цілком може і поступитися.

Адже все починалося для «канонірів» як не можна краще. Алексіс Санчес з допомогою рикошету від Ешлі Вільямса в середині першого тайму забив зі штрафного. Але «Евертон» швидко перехопив ініціативу і, створивши кілька непоганих моментів, відігрався перед самою перервою. Шімус Коулмен проявив себе в ролі досвідченого центрфорварда і замкнув головою навіс Лейтона Бейнса (два захисника спорудили гол) в штрафну площу.

Як і перший тайм, другий, також не насичений яскравою грою, пройшов у рівній боротьбі. Просто «іриска» десь більше супроводжувала удача, тому вони змогли в самій кінцівці вирвати перемогу. Ешлі Вільямс виправився за помилку при пропущеному м’ячі і після навісу з кутового головою забив переможний гол у ворота Петра Чеха.

Попереду у команди Рональда Кумана, що піднялася на 8-е місце, мерсисайдське дербі з «Ліверпулем». «Арсенал», який показав найгіршу гру за останній час і програв у чемпіонаті вперше з серпня опустився на третє місце, пропустивши вперед «Ліверпуль», у якої краща різниця м’ячів. А «Челсі» підопічні Арсена Венгера програють вже шість очок.

«Евертон» – «Арсенал» 2:1 (ВІДЕО)
Голи: Коулмен, 44, Вільямс, 86 – Санчес, 20
«Евертон»: Стекеленбург — Коулмен, Ягелка, Вільямс, Бейнс — Маккарті (Фунес Морі, 90), Гуйє, Барклі – Валенсія (Калверт-Льюїн, 79), Леннон (Міральяс, 68), Лукаку

Футболіст Динамо влаштував "форсаж" на Одеській трасі (ВІДЕО)

«Арсенал»: Чех — Бельерин, Пауліста, Косельні, Монреаль — Коклен (Л. сПерес, 88), Джака – Уолкотт (Жиру, 71), Езіл, Окслейд-Чемберлен (Ивоби, 71) – Санчес
Попередження: Ягелка, Маккарті — Косельні
Вилучення: Ягелка, 90+3 (друга ж.до.)

«Челсі» перемагає в Сандерленді і йде у відрив

«Челсі» здобув десяту перемогу поспіль, пропустивши за цей період лише два голи. Новою жертвою лондонської команди став аутсайдер ЛІГИ «Сандерленд». Поєдинок спочатку обіцяв бути непростим для «синіх». Команда Девіда Мойеса прагне покинути зону вильоту, крім того зараз перебуває у хорошій формі.

Але і «Челсі» перемога була аж ніяк не менш необхідною, оскільки зараз у «аристократів» є реальний шанс зробити солідний очковий гандикап від найближчих переслідувачів, зважаючи легкого календаря на фініші першого кола. І власне кажучи, гра на «Стедіум оф Лайт» вийшла конкурентною, і тримала в напрузі всю зустріч.

Єдиний гол в матчі забив Сеск Фабрегас, який останнім часом все частіше виходить у стартовому складі. У самій кінцівці першого тайму іспанець після передачі Вілліана класним ударом відправив м’яч точно в нижній кут воріт. Цей гол став дебютним у сезоні для іспанського півзахисника в рамках Прем’єр-ліги. У «Сандерленда» вже в компенсований час був відмінний шанс вирвати нічию, але божевільну реакцію після сильного удару Патріка ван Анхолта проявив Тібо Куртуа.

Таким чином, здобувши чергову перемогу «Челсі» відірвався від найближчих переслідувачів вже на шість очок. За чемпіонського графіком йде команда Антоніо Конте.

Футболіст Дніпра наслідує Пшонці (фото)

«Сандерленд» – «Челсі» 0:1 (ВІДЕО)
Гол: Фабрегас, 40
«Сандерленд»: Пікфорд – Коні,’ Ши, Джилободжи – Джонс (Лав, 59), Денайер, Кирхгофф (Ларссон, 57), ван Анхолт – Янузай, Боріні (Хазрі, 82), Дефо
«Челсі»: Куртуа — Аспілікуета, Луїс, Кехілл – Мозес (Іванович, 90+3), Канте, Фабрегас, Алонсо – Вілліан (Чалоба, 89), Педро (Матіч, 76), Коста
Попередження: Дефо, О’ Ши, Боріні — Педро, Мозес

«Червоні громлять «Мідлсбро»

Накопичилася спортивну злість «Ліверпуль», що втратив очки в двох попередніх матчах з «Борнмут» і «Вест Хемом», сповна виплеснув у виїзній зустрічі з «Мідлсбро». Команда Юргена Клоппа не залишила жодних шансів «боро», візуально легко розгромивши суперника в гостях.

Чудову гру провів Дивок Ориг, який відзначився забитим м’ячем у п’ятому поєдинку поспіль, враховуючи кубкову зустріч з «Лідсом». Але головним героєм матчу став Адам Лаллана. 28-річний півзахисник вів гру своєї команди, забивши два голи і віддавши гольову передачу. Якщо говорити про прогрес Адама Лалланы в цьому сезоні, то він великий. На сьогоднішній день Лаллана, безперечно, один з ключових і незамінних гравців «червоних».

«Ліверпуль» перервав не тільки 2-матчеву серію без перемог, але і 2-матчеву безпрограшну виїзну серію. А головне для мерсисайдской команди, що за підсумками звітної зустрічі вона повернулася на другу позицію, обійшовши «Арсенал» за рахунок кращого балансу м’ячів.

«Мідлсбро» — «Ліверпуль» 0:3 (ВІДЕО)
Голи: Лаллана, 29, Ориг, 60, Лаллана, 68
«Мідлсбро»: Вальдес — Барраган, Чемберс, Гібсон, Фабіо — Форшоу, Клейтон (Лидбиттер, 56), де Рон — Траоре, Фішер (Даунінг, 56), Негредо (Роудс, 77)
«Ліверпуль»: Міньоле — Клейна, Ловрен, Клаван, Мілнер — Лаллана (Лейва, 82), Хендерсон, Вейналдум (Эджариа, 87) — Мане, Фірміні, Ориг (Александер-Арнольд, 90+1)
Попередження: Гібсон

Форвард Динамо влаштував дружині пристрасний вечір (ФОТО)

Вольова перемога МЮ в Лондоні

«Манчестер Юнайтед» у своєму сьогоднішньому стані був би не «Манчестер Юнайтед», якщо б не створив сам собі проблеми в поєдинку з «Крістал Пелас». «Манкуніанці» впевнено контролювали гру, забивши безпосередньо перед перервою зусиллями Поля Погба. Але після перерви зіркові гості дозволили «Пелас» заволодіти ініціативою і відновити паритет. Рахунок зрівняв найактивніший у «орлів» у цьому матчі Джеймс Макартур.

Нічия була близька, благо Уейн Хеннессі все тягнув, що летіло у площину його воріт. Але як же добре, коли в твоєму складі є гравці калібру Поля Погба і Златана Ібрагімовича, які можуть вирішити долю матчу самотужки. Саме ця солодка парочка і спорудила переможний гол. Француз віддав блискучу передачу, а швед відмінним ударом з гострого кута вразив ворота 29-річного валлійського голкіпера «Крістал Пелас».

«Червоні дияволи» вперше з серпня виграли у двох матчах поспіль. Останні успіхи дозволили команді Жозе Моуріньо закріпитися на шостому місці. У свою чергу «Пелас» опустився на 16-ту позицію, перебуваючи в трьох очках від зони вильоту.

«Крістал Пелас» — «Манчестер Юнайтед» 1:2 (ВІДЕО)
Голи: Макартур, 66 — Погба, 45+2, Ібрагімович, 88
«Крістал Пелас»: Хеннессі — Уорд, Данн, Ділейні, Келлі — Макартур (Кемпбелл, 87), Кабайе, Фламіні (Ледлі, 46) — Лі Юн (Фрайерс, 80), Заха, Бентеке
«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа — Байї (Дармиан, 52), Джонс, Рохо, Блінд — Каррік, Еррера — Мата (Лингард, 70), Погба, Руні (Рэшфорд, 80) — Ібрагімович
Попередження: Келлі, Ділейні — Рохо, Погба, Рэшфорд

Коноплянка у Тбілісі перед матчем з Барселоною (ВІДЕО)

«Ман Сіті» вперше за три місяці перемагає вдома

Команда Хосепа Гвардіоли здобула довгоочікувану перемогу на «Этихаде» в АПЛ. Першу, за три місяці! Здолав «Манчестер Сіті» «Уотфорд», що показує в цьому сезоні хорошу гру і високі результати.

«Городяни» забили в кожному з таймів по голу. Спочатку відзначився Пабло Сабалета, якого захисники «шершнів» залишили в гордій самоті на куті воротарського майданчика. А потім вже наприкінці поєдинку забив Давід Сільва після стрімкої контратаки. Справедливості заради варто відзначити, що у підопічних Вальтера Маццаррі при рахунку 0:1 була чудова можливість зрівняти рахунок, але Одіон Ігало з забійної позиції у карному пробив вище воріт.

Незважаючи на рахунок, гру «городян» переконливою, язик не повернеться назвати. «Сіті» як і раніше відчуває великі проблеми, особливо у відсутності Серхіо Агуеро і Фернандіньо. Наступний поєдинок у команди Хосепа Гвардіоли, яка перервала 2-матчеву серію з поразок, куди більш складний з «Арсеналом». Це протистояння покаже, в якому напрямку буде рухатися «Ман Сіті» найближчим часом.

«Манчестер Сіті» — «Уотфорд» 2:0 (ВІДЕО)
Голи: Сабалета, 33, Сільва, 86
«Манчестер Сіті»: Браво — Сабалета, Отаменді, Коларов, Кліші — Гюндоган (Фернандо, 44) — Стерлінг, Турі, Сільва, Де Брюйне (Сані, 89) — Ноліто (Навас, 81)
«Уотфорд»: Гомес — Янмат (Саксесс, 60), Предль, Бритос, Холебас — Амрабат, Капу, Гедіура, Р. Перейра (Суніга, 30) — Синклейр (Діні, 72), Ігало
Попередження: Сабалета — Предль, Капу