DC перезавантажить “Лігу справедливості”

Компанія DC Comics анонсувала перезапуск серії “Ліга справедливості” з новою творчою командою, в яку увійшов автор коміксів “Dark Ages: Metal” і “Batman” Скотт Снайдер, і керівниками проекту. Про це повідомляє видання Comic Book.

Стверджується, що напрям розвитку сюжету нової серії, яка дебютує в червні 2018 року, буде задано подіями DC Nation #0 і Justice League: No Justice. Фанатів коміксів DC належить познайомитися з новим складом Ліги справедливості, якої, як випливає з опису, “доведеться зіткнутися з лютими ворогами”.

Нагадаємо, що екранізація “Ліги справедливості”, яку представила в листопаді 2017 року студія Warner Bros., була розгромлена кінокритиками і провалилася в домашньому і світовому прокатах. Виробничий бюджет фільму оцінювався в 300 мільйонів доларів, а збори склали всього 657 мільйонів доларів. Це фіаско призвело до нової серії перестановок в компанії. У картині знімалися Галь Гадот, Робін Райт, Джейсон Момоа, Конні Нільсен, Емі Адамс, Бен Аффлек, Езра Міллер, Ембер Херд, Генрі Кавілл, Дайан Лейн та інші актори.

Подальші перспективи киновселенной DC поки невідомі, так само як і перспективи продовження “Ліги справедливості”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Глава студії MGM відправлений у відставку

Глава студії MGM Гарі Барбер відправлений у відставку. Як повідомляє видання Deadline з посиланням на інсайдерів, таке рішення ухвалила рада...

Закрыть