День тюленя: Володимир Дантес розповів, що обожнює займатися з дружиною Надією Дорофєєвої

У зоряного сімейства є свої традиції, і деякі з них дуже забавні.

 

Володимир Дантес і Надія Дорофєєва – одна з найбільш обговорюваних пар українського шоу бізнесу. І це зовсім не дивно: вони красиві, успішні, закохані і щасливі разом. Крім того, і Володимир та Надія дуже відкриті зі своїми шанувальниками. Вони не тільки розповідають публіці про своїх робочих справах, але також не забувають ділиться приємними моментами з особистого життя.

Так, днями Дантес розповів про маленькою традицією, яка з’явилася в їхніх стосунках ще в ті роки, коли вони ще не були дуже відомі:

“Роки 4 назад ми були не по вуха в роботі, але щонайменше раз на місяць намагалися влаштувати собі день тюленя. Це такий день, коли ми абсолютно нічого не робимо, а тільки їмо,дивимося кіно і любооовьььь! Зараз цей день тюленя просто нагорода! І ось вперше за півроку ми його провели!!!”

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.