Дитячий рейтинг “Венома” підтверджений

Фантастичний бойовик "Веном", який студія Sony Pictures зняла за мотивами коміксів Marvel, вийде в прокат дитячих рейтингом PG-13. Цю інформацію підтвердило видання Comic Book.

Таким чином, припущення про те, що студія не зважиться випустити такий ризикований проект з рейтингом R, повністю підтвердилися. Також став відомий і хронометраж картини, він складе одну годину 52 хвилини. Згідно з ранніми прогнозами, "Веном". може стартувати в Північній Америці з результатом 55-85 мільйонів доларів. Зазначимо,що будь-які збори понад 56 мільйонів доларів будуть означати рекорд жовтневого прокату, який поки що належить фільму "Гравітація".

Як стверджували представники Sony Pictures, "Веном" не пов'язаний безпосередньо з киновселенной Marvel, тому очікувати появи в ньому інших популярних героїв, наприклад, головного противника Венома - Людини-павука, не варто.

У фільмі знімалися Мішель Вільямс, Том Харді, Том Холленд, Дженні Слейт, Вуді Харрельсон, Різ Ахмед, Рейд Скотт, Скотт Хейз, Мек Брандт, Мішель Лі та інші популярні голлівудські актори. Виконавець головної ролі Харді раніше зізнавався, що підписав контракт на три фільми про Веноме.

Читайте также:  Дуейна Джонсона надихнула перемога "Чорної пантери" над "Джуманджі"

Источник

Залишити коментар

Adblock detector