Дієго СІМЕОНЕ: «Дві поразки у фіналах – це провал»

Наставник «Атлетіко» – про фінал ЛЗ з «Реалом»

Головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне поділився враженнями від фіналу Ліги чемпіонів проти «Реала»:

– Це додало мені прожитих років. Перш за все мені б хотілося привітати «Реал» з перемогою. «Вершкові» знову перемогли нас. Ми почали зустріч не кращим чином, але з 20-ї по 25-ту хвилини виправилися в плані організації.

У другому таймі ми могли зрівняти дуже швидко, було зрозуміло, до чого ми прагнемо. Ми атакували великими силами. Шанси були в обох команд. Ми зуміли відновити рівновагу, а до овертайму обидві команди втомилися. Ніхто не пам’ятає переможених, а дві поразки у фіналах – це провал.

Треба пройти через це і залікувати рани.

Перемагає завжди найсильніший. «Реал» був краще і тому переміг. У нас був шанс стати чемпіонами, але ми не скористалися.

Слід продовжувати працювати. Я теж повинен дещо продумати і почну робити це прямо зараз.

Зараз я повинен повернутися додому і спробувати залікувати свої рани разом з людьми, які завжди мене підтримували. Ти робиш все можливе, вичавлювати з себе максимум, але доходиш до двох фіналів і двічі програєш.

Луїс Адріано відвідав клубний музей «Мілана» (фото)

Минулого разу це були 1:4 в овертаймі після того, як

ми тривалий час вели з рахунком 1:0, зараз це серія пенальті. Навіть не знаю, яка поразка болючіше.

Це

непросто, але моє життя ніколи не була простою. Два фінали за три роки – чудове досягнення для «Атлетіко», але мене воно щасливим не робить.