Динамо в плей-оф Ліги чемпіонів: 16 років очікувань позаду (ВІДЕО)

Гармаш виводить “Динамо” в 1/8 Ліги чемпіонів

Київське “Динамо” вийшло у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів!

Це сталося після перемоги над Маккабі!

Єдиний гол у грі з ізраїльтянами на 16-й хвилині забив Денис Гармаш. В підсумку, 1:0! А в паралельному матчі групи G Челсі з рахунком 2:0 переміг Порту (Маркано на 12-й хвилині відзначився автоголом, а фінальний результат встановив Вілліан 52-й).

У підсумку, Челсі фінішував першим, Динамо – на другому місці, обидві команди продовжать виступи в лізі чемпіонів. А ось Порту – невдаха тріо – йому дорога в Лігу Європи.

Цього результату Київ чекав 16 років. На жаль, історична подія наживо не побачили вболівальники. Нагадаємо, Олімпійський відбуває дискваліфікацію-за расистського скандалу.

Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться в понеділок, 14 листопада. Факти проведуть онлайн-трансляцію події.

Перший матч Динамо в 1/8 фіналу відбудуться 16-17 або 23-24 лютого.

Серед можливих суперників киян – переможці своїх груп: Реал, Атлетіко, Вольфсбург, Манчестер Сіті, Барселона, Баварія.

З Челсі Динамо не зіграє автоматично. Втім, як і з Зенітом: УЄФА розводить українські і російські клуби.

Петро ЧЕХ: «Добре грали 86 хвилин матчу»

Источник: ictv.ua