Джейсон Момоа не вважає Бена Аффлека кращим Бетменом

Джейсон Момоа не считает Бена Аффлека лучшим Бэтменом

Виконавець ролі Аквамена в киновселенной DC Джейсон Момоа не вважає свого колегу Бена Аффлека кращим виконавцем ролі Бетмена. У всякому разі, це випливає з його власної заяви, яку він зробив на фестивалі CinemaCon.

Звертаючись до ведучого презентації фільму “Аквамен” Уїллу Арнетту, Момоа сказав, що саме він є “найкращим Бетменом”. Нагадаємо, що Арнетт озвучував супергероя в декількох анімаційних проектах, наприклад, “Лего Фільм: Бетмен” і “Лего.Фільм”.

Нагадаємо, що Бен Аффлек виконав роль сторожа Готема у фільмах “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” і “Ліга справедливості”. Обидва вони були розгромлені критиками, а другий провалився і в домашньому, і в світовому прокатах.

Якийсь час Аффлек значився сценаристом і режисером сольного проекту про Бетмена, але потім відмовився від цієї роботи. Чи залишиться він виконавцем титульної ролі в цій картині, на момент написання даної замітки не було точно відомо. Власне, майбутнє самого сольного фільму поки знаходиться під питанням, так як студія Warner Bros. так і не уточнила знімальний і можливий прокатний графік цього фільму. Постановником поки числиться Метт Рівз.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
"Укрзалізниця" приготувала сюрприз для пасажирів
“Укрзалізниця” приготувала сюрприз для пасажирів

У цьому році "Укрзалізниця" планує придбати 60 і модернізувати 226 пасажирських вагонів. Про це на ІІІ Українському інфраструктурному форумі повідомив...

Закрыть