Джессіка Ленг п’ять років не могла завагітніти від Михайла Баришнікова

Джессіка Ленг п’ять років не могла завагітніти від Михайла Баришнікова

Навесні цього року блискучої Джесіка Ленг виповниться 70 років. Головним подарунком життя актриса вважає своїх дітей — їх у неї троє. Народження першої доньки далося їй непросто і нешвидко.

Михайло Баришніков і Джессіка Ленг

В житті Джессіка Ленг було багато чоловіків, і всі вони красені і професіонали в своїй галузі. Нам, звичайно ж, ближче Михайло Баришніков, з яким зірка крутила роман у другій половині сімдесятих. У ті роки важко було знайти більш ефектну пару!

Джессика Лэнг пять лет не могла забеременеть от Михаила Барышникова

Відносини танцівника і актриси тривали шість років, і практично весь цей час пара, незважаючи на свій світський спосіб життя, думала про те, щоб завести дитину. Все вийшло не відразу.Днями в Мережі з’явилася інформація про те, що Джессіка Ленг не могла стати мамою довгі п’ять років. Досі невідомо, що саме було причиною того, що в акторки не вийшло виносити дитину, але щаслива подія трапилося лише в 1981-м. А через рік пара розлучилася.

    Джессика Лэнг пять лет не могла забеременеть от Михаила Барышникова

    Михайло Баришніков і Джессіка Ленг зберегли дружні стосунки

Донька Олександра пішла по стопах свого знаменитого батька і стала танцівницею. Жінка, якій цього року виповниться 38 років, не особливо любить виходити в світ і лише іноді супроводжує одного зі своїх знаменитих батьків на червоних доріжках.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.