Джессіка Ленг п’ять років не могла завагітніти від Михайла Баришнікова

Навесні цього року блискучої Джесіка Ленг виповниться 70 років. Головним подарунком життя актриса вважає своїх дітей — їх у неї троє. Народження першої доньки далося їй непросто і нешвидко.

Михайло Баришніков і Джессіка Ленг

В житті Джессіка Ленг було багато чоловіків, і всі вони красені і професіонали в своїй галузі. Нам, звичайно ж, ближче Михайло Баришніков, з яким зірка крутила роман у другій половині сімдесятих. У ті роки важко було знайти більш ефектну пару!

Джессика Лэнг пять лет не могла забеременеть от Михаила Барышникова

Відносини танцівника і актриси тривали шість років, і практично весь цей час пара, незважаючи на свій світський спосіб життя, думала про те, щоб завести дитину. Все вийшло не відразу.Днями в Мережі з’явилася інформація про те, що Джессіка Ленг не могла стати мамою довгі п’ять років. Досі невідомо, що саме було причиною того, що в акторки не вийшло виносити дитину, але щаслива подія трапилося лише в 1981-м. А через рік пара розлучилася.

    Джессика Лэнг пять лет не могла забеременеть от Михаила Барышникова

    Михайло Баришніков і Джессіка Ленг зберегли дружні стосунки

Донька Олександра пішла по стопах свого знаменитого батька і стала танцівницею. Жінка, якій цього року виповниться 38 років, не особливо любить виходити в світ і лише іноді супроводжує одного зі своїх знаменитих батьків на червоних доріжках.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: