Джонні Депп зіграє в “Фантастичні створіння 3”

Джонні Депп візьме участь у зйомках третього фільму з серії “Фантастичні тварини”, яка є передісторією “поттеріани”. Про це сам актор розповів в інтерв’ю виданню Collider. За словами актора, зйомки повинні стартувати в середині 2019 року.

Він також повідомив, що в деталях обговорював образ свого персонажа з письменницею Дж.До. Роулінг. “Вона якось сказала мені: “Я з нетерпінням чекаю можливості побачити, що ви зробите з персонажем”. Вона передала його мені з таким ступенем довіри, що я був справді зворушений і вражений цим. Тому я постарався повністю зануритися в образ, з приводу якого у мене були свої ідеї. І мені здається, що все виходило. Гріндельвальд – цікавий герой. Він вважає, що він служить вищій меті, а ми знаємо, що в світовій політиці були такі люди, які відчували те ж саме, він дуже відданий своїм переконанням. Він зовсім не веселий персонаж і не смішний”, розповів Депп.

Нагадаємо, що дуже багато фанати “поттеріани” були незадоволені тим, що така важлива роль була довірена саме Деппу, так як він був звинувачений своєю колишньою дружиною в систематичному домашньому насильстві. Прихильники вважали, що актор з таким минулим не може асоціюватися з історією боротьби добра зі злом.

Читайте также:  "Максимальний удар" переміг на міжнародному кінофестивалі "Action on Film 2018" в Лас-Вегасі

Фільм “Фантастичні тварини 2: Злочини Грін-де-Вальда” вийде в прокат у листопаді 2018 року.

Источник

Залишити коментар