До сліз: Ані Лорак опублікувала перше фото після новини про зраду чоловіка

Це перший знімок в особистому мікроблозі співачки через тиждень.

Після того, як в мережі з’явилося відео зради чоловіка Ані Лорак, співачка, яка обожнює соціальні мережі і спілкування з фанатами, на час зникла з Instagram. Ніяких фото, коментарів, лайків протягом тижня. Всі розуміли, чому Лорак намагається захистити себе від спілкування з ким-небудь протягом декількох днів: ймовірно, співачці потрібно було побути наодинці з собою і зі своєю сім’єю, розібратися в що відбувається.

Вийшло це у Ані чи ні, достеменно невідомо. Однак перший знімок за довгий час в особистому мікроблозі співачки з’явився і неймовірно зворушив її шанувальників. На фото Лорак позує з маленькою дочкою Софією, ніжно цілуючи її в носик. Знімок співачка доповнила лише смайлом у вигляді серця. Ймовірно, зараз, у такий складний період, єдина радість і втіха для Ані – це її дочка, яка щиро і безмежно любить свою маму.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.