Дракс Руйнівник пригрозив піти з Вартових Галактики

Виконавець ролі Дракса в киновселенной Marvel Дейв Батіста висунув свого роду ультиматум керівництву студії Marvel і компанії Walt Disney. У розмові з кореспондентами видання ShortList актор назвав причину свого можливого відмови від участі у фільмі “Вартові Галактики 3”.

“Що я думаю з цього приводу зараз? Якщо (Marvel) відмовиться від використання його (Джеймса Ганна) сценарію, я попрошу їх звільнити мене від усіх зобов’язань за контрактом, вирізати мого персонажа повністю або замінити мене. Я б надав Джеймсу погану послугу, якщо б не вчинив так”, – сказав він.

За словами Батісти, він обговорював проблему раптового звільнення Ганна з виконавцем головної ролі Крісом Прэттом. “Слухайте, адже ніхто не захищає його коментарі в Мережі, але це ж явно наклепницька кампанія проти хорошої людини. Я розмовляв з Крісом незабаром після події, ну, він злегка релігійна людина, тому йому потрібно було час, щоб помолитися і визначитися з точкою зору, але я відразу послав це все подалі. Це ж повна нісенітниця. Джеймс один з найбільш порядних і добрих людей, яких я знаю”, – додав він.

Нагадаємо, що Джеймс Ганн був усунений від роботи після того, як стало відомо про його спірних жартах десятирічної давності.

Читайте также:
У "Зоряного десанту" може бути продовження з оригінальним складом


Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.