Дракс Руйнівник пригрозив піти з Вартових Галактики

Виконавець ролі Дракса в киновселенной Marvel Дейв Батіста висунув свого роду ультиматум керівництву студії Marvel і компанії Walt Disney. У розмові з кореспондентами видання ShortList актор назвав причину свого можливого відмови від участі у фільмі “Вартові Галактики 3”.

“Що я думаю з цього приводу зараз? Якщо (Marvel) відмовиться від використання його (Джеймса Ганна) сценарію, я попрошу їх звільнити мене від усіх зобов’язань за контрактом, вирізати мого персонажа повністю або замінити мене. Я б надав Джеймсу погану послугу, якщо б не вчинив так”, – сказав він.

За словами Батісти, він обговорював проблему раптового звільнення Ганна з виконавцем головної ролі Крісом Прэттом. “Слухайте, адже ніхто не захищає його коментарі в Мережі, але це ж явно наклепницька кампанія проти хорошої людини. Я розмовляв з Крісом незабаром після події, ну, він злегка релігійна людина, тому йому потрібно було час, щоб помолитися і визначитися з точкою зору, але я відразу послав це все подалі. Це ж повна нісенітниця. Джеймс один з найбільш порядних і добрих людей, яких я знаю”, – додав він.

Читайте также:  Бен Аффлек відмовився від "Флэшпоинта"

Нагадаємо, що Джеймс Ганн був усунений від роботи після того, як стало відомо про його спірних жартах десятирічної давності.


Источник

Залишити коментар